Akcia "Stmievanie"! 15% zľava na produkty pre blokáciu modrého svetla! Zakúpite TU

Aróma difuzér LIGHT WOOD s osvetlením a diaľkovým ovládaním

Kód: 98379
Akcia
Značka: BrainMax
€43,26 –14 %
PhotoRoom 20201208 131219
€43,26 –14 % €37,35
Skladom (> 5 ks)

Aróma difuzér s diaľkovým ovládaním vám umožní absolútny komfort v oblasti aromaterapie. Využívajte naplno výhod aromaterapie, či už ste prechladnutí, vysilení alebo zničení ťarchou stresu a potrebujete sa uvoľniť. Jednoduchá obsluha zaisťuje využitie doma aj v práci. Aróma difuzér sa dá využiť aj ako zvlhčovač vzduchu. Pri správnom výbere éterického oleja pôsobí liečivo proti bolestiam hlavy, nespavosti, ale aj na rôzne typy nádchy. Rozsah liečebných účinkov éterických olejov je rozmanitý. Navyše všetko môžete pohodlne ovládať pomocou diaľkového ovládača!

Detailné informácie

Podrobný popis

Aróma difuzér LIGHT WOOD s osvetlením a diaľkovým ovládaním

Jedno stlačenie tlačidla na tomto difuzéri naplní miestnosť vôňou a čerstvým zvlhčeným vzduchom. Nechajte očarujúcou vôňou naplniť priestor a dýchajte zhlboka a v pravidelnom rytme. Vaša myseľ sa upokojí a môže začať naozaj odpočívať. Vďaka najnovšej technológii v tejto aróma lampe je potreba menej oleja a ten sa odparuje bez použitia tepla - to ešte viac maximalizuje liečebné výhody silíc obsiahnutých v esenciálnych olejoch. Ako sa oleje rozpadajú na mikročastice, vy si môžete vychutnať ich upokojujúce alebo posilňujúce vlastnosti.

Navyše všetko môžete pohodlne ovládať pomocou diaľkového ovládača!

Pri správnom výbere éterického oleja pôsobí liečivo proti bolestiam hlavy, nespavosti, ale aj na rôzne typy nádchy. Rozsah liečebných účinkov éterických olejov je rozmanitý.

Dostatočne veľký zásobník vám umožní užiť si až šesť hodín nepretržitého intenzívneho používania alebo desať hodín jemného osvieženia. V prípade nedostatku vody sa difuzér automaticky vypne, jeho používanie je úplne bezpečné. Vzhľadom k tomu, že difuzér využíva chladnú hmlu namiesto tepla, nehrozí nebezpečenstvo popálenia alebo vzniku požiaru ako u štandardných aróma lámp na sviečky.

Možno použiť aj ako zvlhčovač vzduchu

Difuzér možno využiť aj bez použitia esenciálnych olejov ako zvlhčovač a osviežovač vzduchu. Vzhľadom k veľmi tichej prevádzke je jeho použitie vhodné aj v spálni alebo detskej izbe pre dokonalý spánok. Kompaktný dizajn je vhodný do každého interiéru, do pracovne alebo obytných priestorov, rôzne farebné podsvietenie umocní celkový dojem. Svoje využitie nájde aj v salónoch krásy a wellness a masážnych centrách.

Parametre aróma difuzéra:

Rozmery:

  • 13,8 x 14,3 cm

Kapacita zásobníka na vodu:

  • 400 ml

Množstvo premenenej tekutiny:

  • 30-40 ml / h

Hmotnosť:

  • 500 g

Materiál:

  • PP

Farba:

  • Drevená textúra svetlá

Osvetlenie:

  • 7 farieb

Časovač

  • 2 hod./4 hod.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Difúzery
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.52 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: