Hodnotenie obchodu
5,0
Priemerné hodnotenie obchodu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
3325 hodnotení
5
3277x
4
21x
3
8x
2
2x
1
17x
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
V
Vladimír
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
4.11.2025
J
Jozef
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
4.11.2025
OK
PH
Pavlína Hlávková
(Administrátor)
4.11.2025
Dobrý den Jozefe, děkujeme za Vaši odezvu. Jsme rádi, že jste spokojený, a moc si vážíme Vaší důvěry. Mějte se krásně, Pavlína.
MJ
Matúš Jarabica
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
3.11.2025
MB
Martina Babinčáková
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
3.11.2025
MK
Mária Kovâčová
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
3.11.2025
Veľmi som spokojná 💯
PH
Pavlína Hlávková
(Administrátor)
4.11.2025
Dobrý den Mário, děkujeme za Vaši krásnou odezvu. Moc nás těší, že jste s naším produktem velmi spokojená, a vážíme si Vaší důvěry. Mějte se krásně, Pavlína.
JB
Jozef Buchamér
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
3.11.2025
JK
Jana Kandriková
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
3.11.2025
Ľahká komunikácia,rýchle dodanie,dobrý výber kvalitných produktov.
PH
Pavlína Hlávková
(Administrátor)
3.11.2025
Dobrý den Jano, děkujeme za Vaši milou odezvu. Jsme rádi, že jste spokojená s komunikací, rychlostí doručení i výběrem produktů. Moc si vážíme Vaší důvěry. Mějte se krásně, Pavlína.
KK
Kristína Krajanová
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
3.11.2025
Kvalitné doplnky bez balastných látok, promptné dodanie, výborné popisy a vysvetľujúce články - a vždy keď je nejaká zľava, nesmierne to poteší. :)
PH
Pavlína Hlávková
(Administrátor)
3.11.2025
Dobrý den Kristíno, moc děkujeme za Vaši krásnou odezvu. Těší nás, že oceňujete kvalitu našich doplňků i přehlednost popisů a článků. Jsme rádi, že Vám dělají radost i naše slevy – Vaše spokojenost je pro nás opravdu důležitá. Mějte se krásně, Pavlína.
S
Soňa
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
2.11.2025
Moja trojročná skúsenosť? Vždy sa môžete spoľahnúť na kvalitu produktov, promptné vybavenie a doručenie kdekoľvek si vyberiete.
Za mňa topka!
PH
Pavlína Hlávková
(Administrátor)
3.11.2025
Dobrý den Soňo, děkujeme Vám za tak krásnou odezvu. Moc nás těší, že jste s námi už tak dlouho a že oceňujete jak kvalitu produktů. Vaše spokojenost je pro nás tou největší odměnou. Mějte se krásně, Pavlína.
LV
Lýdia Vilk
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
1.11.2025
JK
Jana Kordačová
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
31.10.2025
som spokojna
PH
Pavlína Hlávková
(Administrátor)
31.10.2025
Dobrý den Jano, děkujeme za Vaši milou odezvu. Jsme moc rádi, že jste s naším produktem spokojená, a vážíme si Vaší důvěry. Mějte se krásně, Pavlína.
V
Veronika
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
30.10.2025
VG
Veronika Gavulová
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
30.10.2025
Som nadštandardne spokojná s vašimi produktami zamerané konkrétne pre mozog a pamäť 🧠💯.Ďakujem že ste.🫶
PH
Pavlína Hlávková
(Administrátor)
31.10.2025
Dobrý den Veroniko, děkujeme Vám za tak krásná slova. Velmi nás těší, že jste s našimi produkty spokojená. Mějte se krásně, Pavlína.
TH
Tomas Hajdin
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
30.10.2025
Odporúčam,som veľmi spokojný👍
K
Kamila
(Administrátor)
30.10.2025
Dobrý den, Tomáši, děkujeme vám za milé hodnocení i doporučení. Jsme rádi, že jste s nákupem spokojený, a moc si vážíme vaší důvěry. Mějte se krásně, Kamila.
EH
Eva Hatarová
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
30.10.2025
Veľmi spokojná.
K
Kamila
(Administrátor)
30.10.2025
Dobrý den, Evo, děkujeme vám za krátkou, ale velmi potěšující zpětnou vazbu. Jsme rádi, že jste spokojená, a moc si vážíme vaší důvěry. Mějte se krásně, Kamila.
MF
Miriam Friedmannová
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
29.10.2025
V
Vladimíra R.
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
29.10.2025
Som veľmi spokojná s kvalitou produktov, rýchlym dodaním a tiež sa teším z ekologického balenia každej zásielky. Ďakujem.
K
Kamila
(Administrátor)
30.10.2025
Dobrý den, Vladimíro, děkujeme vám za krásnou odezvu. Moc nás těší, že jste spokojená s kvalitou produktů, rychlým doručením i ekologickým balením – snažíme se, aby každý balíček potěšil nejen obsahem, ale i ohleduplností k přírodě. Mějte se krásně, Kamila.
ZS
Zuzana Sojková
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
29.10.2025
KG
Kvetoslava Grešková
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
29.10.2025
ZB
Zuzana Brunovská
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
29.10.2025
Veľká spokojnosť, dobrá komunikácia.rychle dodanie
K
Kamila
(Administrátor)
30.10.2025
Dobrý den, Zuzano, děkujeme vám za milé hodnocení. Těší nás, že jste spokojená jak s komunikací, tak s rychlostí doručení. Vaše důvěra nás opravdu potěšila. Mějte se krásně, Kamila.