Vianoce sú za dverami! Mrknite do kategórie Vianoce, nakúpte a ušetrite TU

Blight Antiage Mask, 2. generácie

Kód: 6452/375
Novinka Tip
Značka: BLight
€98,21
Skladom (> 5 ks)

Bestseller  v oblasti starostlivosti o pleť sa dočkal svojho dlho očakávaného pokračovania. Blight Antiage Mask II. generácia bola vytvorená pre každého, kto sa nemieni zmieriť s prejavmi starnutia pleti ako sú vrásky, rozdiely v pigmentácii alebo nízka elasticita pleti a tiež pre každého, koho trápi akné (12) a ďalšie podobné ochorenie kože v oblasti tváre. 

Terapia červeným svetlom sa v posledných rokoch stala hlavne v zahraničí hlavnou zbraňou v boji s úbytkom tvorby vlastného kolagénu (4). Vďaka svojej úplnej bezpečnosti sa táto neinvazívna a bezbolestná metóda stala obľúbenou aj u mnohých zahraničných celebrít a nakoniec prenikla aj do českých kozmetických salónov a domácností. Pôsobenie svetla je pre naše bunky úplne prirodzené a je maximálne efektívne aj bez akejkoľvek pridanej chémie.

Vďaka integrovanej batérii je možné masku použiť prakticky kdekoľvek, kde potrebujete, napríklad na služobných cestách, v kancelárii alebo pri relaxácii na vašej obľúbenej sedačke.

TIP: pre maximálnu starostlivosť o vašu pleť využite kombináciu s Blight 500 SKIN Collagen, ktorý bol vyvinutý pre najvyššiu možnú aktiváciu tvorby vlastného kolagénu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Blight Antiage Mask, II. generácie

Dodajte svojej koži novú energiu a život. Je prirodzené, že sa s pribúdajúcim vekom znižuje schopnosť našej kože sa obnovovať. A dôsledky poznáme všetci. Deje sa to vďaka znižujúcej sa efektivite procesov, ktoré riadia produkciu kolagénu. Kolagén je hlavným stavebným materiálom, spojivom našich tkanív, ktorý rozhoduje o ich pružnosti a plnosti. Ak je kolagénu nedostatok, tak sa pokožka stenčí a to spôsobí, že sa vrásky prehĺbia a koža vyzerá staršia, než v skutočnosti je. A tiež tmavšia, pretože pigmentové škvrny vystúpia rýchlejšie na povrch a vy potom vyzeráte nielen staršie, ale aj unavene a nezdravo. Svetelná terapia dodáva kožným bunkám energiu. Viac energie = väčšia produkcia kolagénu a elastínu, viac energie = rýchlejšia regenerácia, viac energie = zníženie viskozity krvi a telových tekutín = rýchlejší prísun živín a odvod toxínov. Viac energie sa teda rovná navráteniu zdravia a tým spojenému mladistvému ​​vzhľadu vašej tváre. Starosť o pokožku vyžaduje pravidelnosť, ktorá sa stáva vďaka vstavanej batérii s dlhou výdržou, nízkej hmotnosti a skladnosti jednoduchou záležitosťouVďaka technologickým inováciám sme dokázali navýšiť výkon o 30%, čo znamená rýchlejšie a výraznejšie výsledky v starostlivosti o pleť.

32997-9
32997-10

Ako sa maska používa?

Minimálne 3 krát týždenne (ideálne raz denne) sa vystavte svetlu počas 5 - 30 minút. Je možné, že budete musieť predĺžiť dobu používania. Záleží na stave a kondícii Vašej pleti. Pred terapiou pokožku dôkladne očistite. Po použití masku dezinfikujte. Čas aj typ terapie si jednoducho nastavíte vďaka intuitívnemu ovládaniu. Celková doba terapie za deň by nemala presiahnuť 60 minút. Nie je nutné pridávať žiadne ďalšie prípravky, svetlo pôsobí úplne samostatne. Pokiaľ sa však rozhodnete kombinovať použitie masky napríklad s vašim obľúbeným sérom, je to možné. Svetelná energia aktivuje v sére obsiahnuté látky a násobí tak efekt účinku vášho obľúbeného výrobku. Navyše vďaka možnosti voľby z 8 druhov svetla si riešenie pre svoju pleť nájde skutočne každý.

Ako môže svetlo bojovať s vráskami?

Keď svetlo prenikne vrchnými vrstvami hlbšie do pokožky, zvyšuje jeho energia cirkuláciu živín a pomáha vytvárať nové kapiláry. Tým podporuje metabolizmus fibroblastov (fibroblasty sú bunky v našej pokožke, ktoré syntetizujú kolagén, udržujú spojivové tkanivo a sú neoddeliteľnou súčasťou hojenia rán). Červené terapeutické svetlo prirodzene zvyšuje hladinu vlastného kolagénu, ktorý je pre telo oveľa lepší ako kolagén cudzí, dodávaný stravou a suplementáciou (4)

TIP: viac o terapii červeným svetlom sa dozviete v našom článku. Tiež sa môžete pozrieť, ktoré známe osobnosti už tomuto fenoménu prepadli.

zvysenie-elasticity-koze-infografika-brainmarket-sk
32997-8

Ako môže svetlo bojovať s akné?

Modré svetlo má dezinfekčný charakter, preniká pokožkou a eliminuje baktérie, ktoré majú priamy vplyv na tvorbu akné (12). V kombinácií s červeným svetlom, ktoré pomáha nabiť vaše bunkové elektrárne - mitochondrie stimuláciou tvorby ATP (adenosintrifosfátu) (1), je správnou voľbou ako v boji proti akné, tak pri následnej regenerácii poškodeného tkaniva. Stimulácia tvorby ATP v mitochondriách, ktoré svetelnú energiu absorbujú cez fotoreceptor (enzým CcO - cytochróm c oxidázu), vedie k zrýchleniu a skvalitneniu regenerácie a tým aj zdraviu pleti.

TIP: prečítajte si užívateľskú recenziu na Blight Antiage Mask.

kriz

Pomáha mierniť poškodenie kože

zanety

Znižuje zápaly a akné

bunky

Pomáha s regeneráciou buniek

stimuluje-kolagen

Stimuluje tvorbu kolagénu

V súčasnosti existuje viac než klinických 50 000 štúdií potvrdzujúcich pozitívne prínosy LLLT terapie. (2)

terapie-cervenym-svetlem-infografika-brainmarket-sk

mozne-ucinky-svetla-podla-vlnovych-dlzok-infografika-brainmarket-sk

Technické údaje: 

Počet LED diód: 50 ks

Veľkosť (výška, šírka, hĺbka): 200x 175x 95 mm

Počet NIR diód: 5 ks

Hmotnosť: 295 g

Vlnové dĺžky: 630, 470, 520, 590,  850 nm

Doba terapie: 5 - 30 minút

Doba nabíjania: 3 h, výdrž batérie: 1,5 h

Materiál: plast, silikón

Životnosť: 100 000 hodín

Vyvinuté v Česku, vyrobené v Číne.

Kapacita batérie: 1100 mAh

Certifikáty: CE, FCC, RoHS

 

Balenie: Blight maska s ovládaním, napájací kábel, uživateľský manuál

Pozor:

Pre plné nabitie odporúčame nabíjať masku priamo zo siete, nie cez USB po dobu cca. 6h. Indikátor nabíjania svieti iba pri začiatku nabíjania, potom sa display vypne.

IR diódy nevydávajú viditeľné žiarenie. Maska nie je vodeodolná.

Produkty Blight majú certifikácie CE, FCC, RoHS, nie sú však registrované ako zdravotnícke zariadenia. Neslúži na diagnostiku, liečbu a prevenciu akýchkoľvek chorôb. Nenahradzujú klasickú liečbu. Pri zdravotných problémoch vždy vyhľadajte pomoc kvalifikovaného lekára. Použité štúdie sú zdrojom informácií, nie návodom na liečbu.

Zdroje:

1) WHITTEN, Ari. The Ultimate Guide To Red Light Therapy: How to Use Red and Near-Infrared Light Therapy for Anti-Aging, Fat Loss, Muscle Gain, Performance Enhancement, and Brain Optimization. 2018. ISBN 9781721762828.

2) SLOAN, Mark. Red Light Therapy: Miracle Medicine. 2019. ISBN 9780994741868.

3) TAFUR, Joseph. Low-Intensity Light Therapy: Exploring the Role of Redox Mechanisms [online]. 2008 [cit. 2020-12-30]. Dostupné z: https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC2996814/

4) WUNSCH, Alexander. A Controlled Trial to Determine the Efficacy of Red and Near-Infrared Light Treatment in Patient Satisfaction, Reduction of Fine Lines, Wrinkles, Skin Roughness, and Intradermal Collagen Density Increase [online]. 2014 [cit. 2020-12-30]. Dostupné z: https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC3926176/

5) FERRARESI, Cleber. Photobiomodulation in human muscle tissue: an advantage in sports performance? [online]. 2016 [cit. 2020-12-30]. Dostupné z: https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC5167494/

6) HAMBLIN, Michael. Mechanisms and applications of the anti-inflammatory effects of photobiomodulation [online]. 2016 [cit. 2020-12-30]. Dostupné z: https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC5523874/

7) AVCI, Pinar. Low-Level Laser Therapy for Fat Layer Reduction: A Comprehensive Review [online]. 2013 [cit. 2021-01-08]. Dostupné z: https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC3769994/

8) IBRAHIM, Mohab. The Effect of Light Therapy on Chronic Pain [online]. [cit. 2021-01-19]. Dostupné z: https://clinicaltrials.gov/ct2/show/NCT03677206. University of Arizona.

9) FERRARESI, Cleber. Effects of Light-Emitting Diode Therapy on Muscle Hypertrophy, Gene Expression, Performance, Damage, and Delayed-Onset Muscle Soreness [online]. [cit. 2021-01-19]. Dostupné z: https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC5026559/

10) B. COTLER, Howard. A NASA discovery has current applications in orthopaedics [online]. Dostupné také z: https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC4272231/

11) ASPREY, Dave. Bystrohlaví: neprůstřelný plán, jak pomocí biohacků odemknout plný potenciál svého mozku. V Brně: Jota, 2019. ISBN 978-80-7565-576-9.

12) H GOLD, Michael. Clinical efficacy of home-use blue-light therapy for mild-to moderate acne [online]. [cit. 2021-02-22]. Dostupné z: https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/22091799/

Dodatočné parametre

Kategória: Terapia červeným svetlom
Hmotnosť: 1 kg
Typ: Terapie červeným světlem

Blight Antiage Mask - BrainMarket.cz

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: