Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií
tu
.
Nastavenie
Odmietnuť
Súhlasím
Prejsť na obsah
Prihlásenie k vášmu účtu
E-mail
Heslo
Nevypĺňajte toto pole
Surname
Prihlásiť sa
Nová registrácia
Zabudnuté heslo
alebo
Prihlásiť sa cez Facebook
Prihlásiť sa cez Google
Pokračovať do košíka
Zákaznícka podpora:
+421 222 205 759
objednavky@brainmarket.sk
Blog
O nás
Doprava a platba
Kontakty
Recepty
Ceny v:
EUR
CZK
EUR
Prihlásenie
Hľadať
Nákupný košík
Prázdny košík
BrainMax®
BrainMax® výživové doplnky
Adaptogény
,
Ciele
,
Pre mužov
,
Minerály, multiminerály, elektrolyty
,
Prebiotiká a probiotiká
,
Tinktúry
,
Omega 3
,
Vitamíny a multivitamíny
,
Aminokyseliny
,
Proteíny
,
Kolagény
,
Antioxidanty
,
Predtréningové stimulanty
,
Hovädzie orgány
,
Pre ženy
,
Huby a morské riasy
,
Pre vegánov
BrainMax pre mužov
Výživové doplnky BrainMax pre mužov
,
Kozmetika pre mužov
,
Športové oblečenie pre mužov
Potraviny
Sladké snacky a slané krekry
,
Potraviny bez lepku
,
Sušené plody
,
Cereálie, obilniny a pseudoobilniny
,
Vegánske potraviny
,
Oleje, tuky a prepustené maslá
,
Pizza, wrapy
,
Prírodné sladidlá
,
Dochucovadlá a korenie
,
Múky, zmesi, pudingy
,
Ryža, cestoviny, strukoviny
,
Superpotraviny
,
Omáčky a pestá
,
Fermentované a konzervované potraviny
,
Zdravé, prírodné a osviežujúce nápoje
,
Orechové krémy, džemy a marmelády
,
Huby a morské riasy
BrainMax pre ženy
Výživové doplnky BrainMax pre ženy
,
Športové oblečenie pre ženy
,
BrainMax prírodná kozmetika pre ženy
BrainMax pre deti
LAUF
Vzorky
Vzorky výživových doplnkov
,
Vzorky potravín
Fitness pomôcky
Oblečenie a módne doplnky
Imunita
Ušetri
Výhodné balenia
Výhodné balenia výživových doplnkov
,
Výhodné balenia potravín
,
Výhodné balenia kozmetiky
Akcia na výživové doplnky a bio potraviny
Zachráň ma
Výpredaj - posledné kusy
Akcia týždňa
Ciele
Tréning a šport
Imunita
Bylinky
,
Multiminerály
,
Multivitamíny
Koncentrácia
Mužské zdravie
Výživové doplnky na plodnosť pre muža
,
Výživové doplnky na prostatu
,
Výživové doplnky pre športový výkon a regeneráciu
Pamäť
Energia, vitalita
Spánok
Duševné zdravie
Libido a plodnosť
Výživové doplnky na plodnosť pre muža
,
Výživové doplnky na plodnosť pre ženy
Hormonálna rovnováha, systém
Cholesterol
Plánovanie tehotenstva
Longevity
Hydratácia
Telesná hmotnosť
Opaľovanie
Trávenie
Probiotiká
,
Tráviace enzýmy
,
Podpora čriev
,
Prebiotiká
Detské zdravie
Vitamíny na imunitu pre deti
,
Omega kyseliny - omega 3 pre deti
,
Multivitamíny pre det
,
Probiotiká pre deti
Očista
Výživové doplnky na kosti, väzby a kĺbovú výživu
Krvný cukor
Výživové doplnky v tehotenstve
Ženské zdravie
Výživové doplnky a výživa
Minerály a Multiminerály
Horčík
,
Zinok
,
Draslík
,
Chróm
,
Jód
,
Meď
,
Molybdén
,
Selén
,
Vápnik
,
Železo
,
Multiminerál
,
Elektrolyty
Výživové doplnky podľa orgánov a častí tela
Srdce a cievy
,
Kosti, kĺby, väzy
,
Mozog
,
Oči
,
Pleť, vlasy, nechty
,
Črevo, žalúdok
,
Pečeň, obličky
,
Močové cesty
,
Pľúca, dýchacie cesty
Športová výživa
Športová výživa podľa športu
,
Fitness výživové doplnky
,
Proteíny
,
Aminokyseliny
,
Elektrolyty
Vitamíny a multivitamíny
Vitamín A
,
Vitamín B
,
Vitamín C
,
Vitamín D
,
Vitamín E
,
Vitamín K
,
Multivitamíny
,
Vitamíny pre ženy
,
Vitamíny pre mužov
,
Vitamíny pre deti
Výživové doplnky pre vegánov
Antioxidanty
Proteíny
Srvátkové whey proteíny
,
Ochutené proteíny
,
Vegánske proteíny
Tuky
Omega 3
,
MCT tuky
Aminokyseliny
Ostatné aminokyseliny
,
Glycín
,
L-citrulin
,
L-glutamin
,
L-arginin
,
BCAA
,
EAA
,
Kreatín
Adaptogény
Ashwagandha
,
Adaptogény v kapsulách
,
Adaptogény v naturálnej forme
Probiotiká
Elektrolyty
Kolagény
Huby
Čaga (chaga)
,
Reishi
,
Shiitake
,
Cordyceps
,
Maitake
,
Hericium
Výživové doplnky pre deti
Vitamíny na imunitu pre deti
,
Multivitamíny pre deti
,
Omega kyseliny - omega 3 pre deti
,
Minerály pre deti
,
Probiotiká pre deti
Morské a sladkovodné riasy
Colostrum (Kolostrum)
Prebiotiká
Výživové doplnky pre mužov
Tinktúry BrainMax
Výživové doplnky podľa cieľa
Výživové doplnky pre ženy
Novinky
Novinky vo výživových doplnkoch
Novinky v potravinách
Novinky v kozmetike
Novinky v domácnosti
Novinky v oblečení
Muži
Výživové doplnky pre mužov
Pre športový výkon a regeneráciu
,
Plodnosť pre mužov
,
Na prostatu
Prírodná kozmetika pre mužov
Športové oblečenie pre mužov
Ženy
Výživové doplnky pre ženy
Pre ženy
,
Pleť, vlasy, nechty
,
Tehotenstvo
,
Podpora hormonáleho systému
,
Plodnosť
,
Močové cesty
TOP výber výživových doplnkov pre ženy
Menštruačné pomôcky
Prírodná kozmetika pre ženy
Športové oblečenie pre ženy
Deti
Vitamíny a minerály pre deti
Vitamíny na imunitu pre deti
,
Multivitamíny pre deti
,
Probiotiká pre deti
,
Omega 3
,
Pre športujúce deti
,
Minerály pre deti
Zdravá výživa a potraviny pre deti
Ekodrogéria pre deti
Prírodná kozmetika pre deti
Oblečenie a doplnky
Športové oblečenie pre ženy
Dámske legíny, športové nohavice a kraťasy
,
Dámske športové tričká a topy
,
Dámske cyklistické dresy
,
Dámske športové spodné prádlo
Športové oblečenie pre mužov
Pánske športové nohavice, tepláky a kraťasy
,
Pánske športové tričká a mikiny
,
Pánske cyklistické dresy
Unisex športové oblečenie a doplnky
Potraviny
Sladké snacky a slané krekry
Chipsy a crackery
,
Ovocie v čokoláde
,
Proteínové tyčinky a cookies
,
Čokolády
,
Žuvačky
,
Sladké snacky a slané krekry bez lepku
,
Vegan sladké snacky a slané krekry
Superpotraviny
Matcha BrainMax
,
Spirulina BrainMax
,
Chlorella BrainMax
,
Moringa BrainMax
,
Maca BrainMax
,
Guarana BrainMax
Potraviny bez lepku
Bezlepkové krémy, džemy a marmelády
,
Sladké snacky a slané krekry bez lepku
,
Bezlepkové cereálie, obilniny, pseudoobilniny
,
Bezlepkové cestoviny a strukoviny a ryža
Nápoje
Kakao
,
Yerba Maté
,
Káva
,
Čaje
,
Energetické drinky a nápoje
,
Osviežujúce nápoje
Potraviny pre vegánov
Vegan krémy, džemy a marmelády
,
Vegan sladké snacky a slané krekry
,
Vegan cereálie, obilniny, pseudoobilniny
,
Vegan ryža, cestoviny a strukoviny
,
Vegan proteíny
Cereálie, obilniny, pseudoobilniny
Cereálie, obilniny, pseudoobilniny pre vegánov
,
Bezlepkové cereálie, obilniny, pseudoobilniny
,
Granola BrainMax
,
Vločky
,
Raňajkové kaše
,
Obilniny a pseudoobilniny
,
Quinoa BrainMax
Dochucovadlá a korenie
Orechy a semienka
Sušené plody
Lyofilizované ovocie
,
Sušené ovocie a zelenina
Huby a riasy
Huby
,
Cordyceps
,
Morské a sladkovodné riasy
Orechové krémy, džemy a marmelády
BIO džemy a marmelády
,
100% orechové krémy
,
Sladké orechové krémy
,
BIO arašidové krémy
,
BIO kešu krémy
,
BIO lieskovoorieškové krémy BrainMax
,
BIO mandľové krémy a maslá BrainMax
,
Krémy, džemy a marmelády bez lepku
,
Proteínové krémy a maslá
,
Vegan krémy, džemy a marmelády BrainMax
Oleje, tuky a prepustené maslá
Prírodné sladidlá
Fermentované a konzervované potraviny
Pizza, wrapy
Omáčky a pesta
Múky, zmesi a pudingy
Ryža, cestoviny a strukoviny
Domov
Vodné filtre a kanvice
Blokácia modrého svetla
Blokácia 100 % modrého svetla
,
Blokácia 100 % modrého aj zeleného svetla
,
Blokácia 25-40 % modrého svetla
,
Blokácia 80 % modrého svetla
Boxy na jedlo, fľaše, šejkre, tašky
Terapia červeným svetlom
Osvetlenie
Zero waste
Ekodrogéria
Čistiace prostriedky
,
Prírodné a ekologické pracie prostriedky
,
Prírodné a ekologické menštruačné vložky a tampóny
Arómaterapia
Aróma difúzery
,
Éterické a esenciálne vonné oleje
Knihy
Riad - panvice, sady a kuchynské doplnky
Darčeky
Darčekové poukážky
Darčeky do 80 €
Výber TOP darčekov pre mužov
Darčeky do 40 €
Výber TOP darčekov pre ženy
Darčeky do 20 €
Prírodná kozmetika
Darčekové sady
Starostlivosť o pleť a pery
Starostlivosť o telo
Deodoranty
Opaľovacie krémy a oleje
Zubná starostlivosť
Zubné kefky
,
Zubné pasty
Starostlivosť o ruky a nohy
Starostlivosť o vlasy
Pre mužov
Detská kozmetika
Pre ženy
Značky
BrainMax
BrainMax Pure
Garden of life
Jarrow Formulas
Life Extension
NOW® Foods
Swanson
Viridian
Mena
(EUR)
CZK
EUR
Prihlásenie
Viac
Domov
/
BrainMax®
BrainMax®
, Strana 4
BrainMax® výživové doplnky
BrainMax pre mužov
Potraviny
BrainMax pre ženy
BrainMax pre deti
LAUF
Vzorky
Fitness pomôcky
Oblečenie a módne doplnky
Najpredávanejšie
BrainMax Probiotic Complex® (Probiotiká), 60 enterosolventných kapsúl
Výživový doplnok
Skladom
(>5 ks)
36765
€32,60
€28,50
–29 %
Performance Greens®, 33 dávok, 330 g
Výživový doplnok
Skladom
(>5 ks)
99990
Pôvodne:
€28,50
(–29 %)
€20
BrainMax Testoboss®, 100 rastlinných kapsúl
Výživový doplnok
Skladom
(>5 ks)
999986
€27,90
BrainMax Performance Protein® Dark Knight, natívny srvátkový proteín, 1000 g
Natívny srvátkový proteín, Grassfed kolagénom, Colostrum, Ashwagandha, BIO RAW Kakao z Peru, výživový doplnok
Skladom
(>5 ks)
BM04
€40,75
BrainMax Vitamin D3 & K2®, D3 4000 IU / K2 150 mcg, 100 rastlinných kapsúl
Vysoká dávka D3 & patentovaná forma K2 MK-7 K2VITAL®DELTA, 100 dávok, výživový doplnok
Skladom
(>5 ks)
9979
€27,90
Performance Magnesium®, 1000 mg, Horčík 200 mg + Vitamín B6 P5P, 100 vegan kapsúl
Najlepšie vstrebateľný horčík bisglycinát MagChel® 53% DDD + Aktívna forma vitamínu B6 100% DDD, výživový doplnok
Skladom
(>5 ks)
1339
€24,40
BrainMax Magnesium Bisglycinate®, 90 rastlinných kapsúl
Horčík bisglycinát MagChel®, vysoká vstrebateľnosť, 30 dávok, výživový doplnok
Skladom
(>5 ks)
69096
€12,15
BrainMax Zinc Complex®, 100 rastlinných kapsúl
Kombinácia zinku, medi a selénu vo vysoko biodostupnej forme, 100 dávok, výživový doplnok
Skladom
(>5 ks)
9867
€15,45
BrainMax Creatine® Monohydrate, Kreatín monohydrát, 500 g
Organická zlúčenina pre rast svalov, podporu výkonu a tvorbu energie, výživový doplnok
Skladom
(>5 ks)
37524
€12,90
BrainMax Liposomal Vitamin C® UPGRADE, Lipozomálny vitamín C, 500 mg, 60 rastlinných kapsúl
Výživový doplnok
Skladom
(>5 ks)
98297
€21,90
Zobraziť viac produktov
Radenie produktov
Odporúčame
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Abecedne
1106
položiek celkom
Výpis produktov
Výživa svalov
€1,55
–23 %
BrainMax Grass-fed Whey Protein, Čokoláda, 35 g, VZORKA
Mikrofiltrovaný nedenaturovaný proteín z mlieka kráv kŕmených trávou, výživový doplnok
Priemerné hodnotenie produktu je 3,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>5 ks)
€1,18
Jednotková cena:
€3,37 / 100 g
Do košíka
66408
Novinka
BrainMax® Kid's Immunity Gummies, 60 cukríkov
Malinové gumové medvedíky pre deti so zinkom, vitamínom C a bazou čiernou, 30 dávok, výživový doplnok
Skladom
(>5 ks)
€12,36
Do košíka
78214
Pohybový aparát
BrainMax Beef Gelatin, Grass-fed hovädzia želatína, 500 g
Certifikovaná Grass-fed hovädzia želatína pre zdravie kĺbov a pokožky, výživový doplnok
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>5 ks)
€22
Jednotková cena:
€4,40 / 100 g
Do košíka
47769
BrainMax Pure® Protein Cocoa Wafer, proteínová oblátka, BIO, 30 g
Kakaová oblátka s vysokým obsahom proteínu / *BG-BIO-002 certifikát
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>5 ks)
€1,15
Jednotková cena:
€3,83 / 100 g
Do košíka
64914
BrainMax Testoboss®, 100 rastlinných kapsúl
Výživový doplnok
Priemerné hodnotenie produktu je 4,9 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>5 ks)
€27,90
Jednotková cena:
€0,28 / 1 kapsula
Do košíka
999986
BrainMax L-Glutamine, L-Glutamín 500 g
Výživový doplnok
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>5 ks)
€19,90
Jednotková cena:
€3,98 / 100 g
Do košíka
36084
Imunita
Energia
Nový obal
BrainMax Organic Vitamín C, 60 rastlinných kapsúl
Prírodný vitamín C z BIO Aceroly, 225 mg vitamínu C v kapsule, 60 dávok, výživový doplnok, *CZ-BIO-001 certifikát
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>5 ks)
€17,50
Jednotková cena:
€0,29 / 1 kapsula
Do košíka
48604
Tip
Nový obal
BrainMax® Organic Energy Bar, Cacao & Coconut, 50 g
Energetická tyčinka z datľovej pasty s čokoládou a kokosom / *CZ-BIO-001 certifikát
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>5 ks)
€1,55
Jednotková cena:
€3,10 / 100 g
Do košíka
66447
Zdravie očí
BrainMax Omega-3 HIGH EPA Fish Oil, 60 softgel kapsúl
Prémiový rybí olej, nízka oxidácia, vysoká vstrebateľnosť, 600 mg EPA a 200 mg DHA v každej kapsuli, 30 dávok, výživový doplnok
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>5 ks)
€20,20
Do košíka
70577
Novinka
Energia
BrainMax® Rapid Energy Gel, Orange & Peach, 65 g
Energetický hydrogél s horčíkom a vitamínom B6, bez kofeínu, výživový doplnok
Skladom
(>5 ks)
€2,40
Do košíka
70634
Novinka
Energia
BrainMax® Rapid Energy Gel, Lemon & Lime, 65 g
Energetický gél s horčíkom a vitamínom B6, bez kofeínu, výživový doplnok
Skladom
(>5 ks)
€2,40
Do košíka
70640
Nový obal
BrainMax Organic Ashwagandha, 560 mg, 100 rastlinných kapsúl
Bio ašvaganda, prášok z koreňa, 50 dávok, výživový doplnok / *CZ-BIO-001 certifikát
Priemerné hodnotenie produktu je 4,2 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>5 ks)
€12,15
Jednotková cena:
€0,12 / 1 kapsula
Do košíka
47841
Regenerácia
Performance Magnesium® Powder, horčík bisglycinát v prášku, 90 dávok, 550 g
Organický horčík nemeckej kvality MagChel®, 375 mg elementárneho horčíka v jednej dávke = 100% DDD! Výživový doplnok
Priemerné hodnotenie produktu je 4,5 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>5 ks)
€24,40
Jednotková cena:
€4,44 / 100 g
Detail
36735/LIM
BrainMax Super Maca extrakt®, 700 mg, 100 rastlinných kapsúl
Maca pre podporu fyzického a duševného zdravia, vytrvalosti, vitality a plodnosti! Výživový doplnok, *CZ-BIO-001 certifikát
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>5 ks)
€14,90
Jednotková cena:
€0,15 / 1 kapsula
Do košíka
47835
Imunita
Pohybový aparát
Výživa svalov
Performance Protein®, natívny srvátkový proteín, čokoláda, 1000 g
Natívny srvátkový proteín s kravským kolostrom a grass-fed hovädzím kolagénom, výživový doplnok
Priemerné hodnotenie produktu je 4,7 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>5 ks)
€40,75
Jednotková cena:
€4,08 / 100 g
Do košíka
BM01
BrainMax Glycín, L-Glycín, 500 g
Výživový doplnok
Priemerné hodnotenie produktu je 4,5 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>5 ks)
€12,90
Jednotková cena:
€2,58 / 100 g
Do košíka
35892
BrainMax IMMUNIZER® DRINK, nápoj na podporu imunity
17 najsilnejších látok na podporu imunitného systému, výživový doplnok
Skladom
(>5 ks)
€2
Detail
66000/1K
Energia
Pleť a vlasy
BrainMax KIDS Liquid Liposomal Multivitamin, Mango, 150 ml
Špičková vstrebateľnosť a kompletné spektrum vitamínov pre deti, 30 dávok, výživový doplnok
Priemerné hodnotenie produktu je 4,3 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>5 ks)
€16,25
Jednotková cena:
€10,83 / 100 ml
Do košíka
67332
€15,50
–10 %
BrainMax Kid’s Probiotic, 40 dražé
Štyri probiotické kmene pre deti v čokoládovom cukríku, 40 dávok, výživový doplnok
Skladom
(>5 ks)
€13,90
Jednotková cena:
€0,35 / 1 kapsula
Do košíka
69213
BrainMax Creatine Creapure® Gluco tablets, Lemon, Kreatín monohydrát tablety, Citrón, 350 g, 115 tablets
Patentovaný kreatín Creapure® v citrónových tabletách s glukózou, výživový doplnok
Priemerné hodnotenie produktu je 4,5 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>5 ks)
€24,40
Jednotková cena:
€6,97 / 100 g
Do košíka
60985
BrainMax Pure® Tuniak vo vlastnej šťave, 140 g
Kúsky tuniaka vo vlastnej šťave
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>5 ks)
€4
Jednotková cena:
€2,86 / 100 g
Do košíka
39357
BrainMax Krill Oil s astaxanthinom, 500 mg, 100 softgel kapsúl
Omega 3 olej z krillu s astaxantínom a fosfolipidmi, výživový doplnok
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>5 ks)
€40,75
Jednotková cena:
€0,41 / 1 kapsula
Do košíka
46959
Pohybový aparát
BrainMax Vitamín K2 ako MK7 all-trans K2VITAL®DELTA 150 mcg, 100 rastlinných kapsúl
Vysoko vstrebateľná a využiteľná patentovaná forma vitamínu K2 MK-7, výživový doplnok
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>5 ks)
€24,40
Jednotková cena:
€0,24 / 1 kapsula
Do košíka
46871
+ Darček zdarma
BrainMax okuliare blokujúce 100 % modrého a zeleného svetla, TRON
Okuliare s blokáciou 100% modrého svetla pre lepší spánok
Priemerné hodnotenie produktu je 4,8 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>5 ks)
€11,49
Do košíka
98669
Ovládacie prvky výpisu
Načítať 24 ďalších
Stránkovanie
Nachádzate sa na strane 4 z 47.
1
4
47
1106
položiek celkom
Hore