Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií tu.

Prejsť na obsah

Prihlásenie k vášmu účtu

Nevypĺňajte toto pole

Nová registráciaZabudnuté heslo

alebo
Prihlásiť sa cez Facebook
Prihlásiť sa cez Google
Pokračovať do košíka
Zákaznícka podpora:+421 222 205 759objednavky@brainmarket.sk
  • Blog
  • O nás
  • Doprava a platba
  • Kontakty
  • Recepty
    Ceny v:
    • CZK
    • EUR
    BrainMarket.sk
    Nákupný košík Prázdny košík
    • BrainMax®
      • BrainMax® výživové doplnky
        • Adaptogény,
        • Ciele,
        • Pre mužov,
        • Minerály, multiminerály, elektrolyty,
        • Prebiotiká a probiotiká,
        • Tinktúry,
        • Omega 3,
        • Vitamíny a multivitamíny,
        • Aminokyseliny,
        • Proteíny,
        • Kolagény,
        • Antioxidanty,
        • Predtréningové stimulanty,
        • Hovädzie orgány,
        • Pre ženy,
        • Huby a morské riasy,
        • Pre vegánov
      • BrainMax pre mužov
        • Výživové doplnky BrainMax pre mužov,
        • Kozmetika pre mužov,
        • Športové oblečenie pre mužov
      • Potraviny
        • Sladké snacky a slané krekry,
        • Potraviny bez lepku,
        • Sušené plody,
        • Cereálie, obilniny a pseudoobilniny,
        • Vegánske potraviny,
        • Oleje, tuky a prepustené maslá,
        • Pizza, wrapy,
        • Prírodné sladidlá,
        • Dochucovadlá a korenie,
        • Múky, zmesi, pudingy,
        • Ryža, cestoviny, strukoviny,
        • Superpotraviny,
        • Omáčky a pestá,
        • Fermentované a konzervované potraviny,
        • Zdravé, prírodné a osviežujúce nápoje,
        • Orechové krémy, džemy a marmelády,
        • Huby a morské riasy
      • BrainMax pre ženy
        • Výživové doplnky BrainMax pre ženy,
        • Športové oblečenie pre ženy,
        • BrainMax prírodná kozmetika pre ženy
      • BrainMax pre deti
      • LAUF
      • Vzorky
        • Vzorky výživových doplnkov,
        • Vzorky potravín
      • Fitness pomôcky
      • Oblečenie a módne doplnky
    • Imunita
    • Ušetri
      • Výhodné balenia
        • Výhodné balenia výživových doplnkov,
        • Výhodné balenia potravín,
        • Výhodné balenia kozmetiky
      • Akcia na výživové doplnky a bio potraviny
      • Zachráň ma
      • Výpredaj - posledné kusy
      • Akcia týždňa
    • Ciele
      • Tréning a šport
      • Imunita
        • Bylinky,
        • Multiminerály,
        • Multivitamíny
      • Koncentrácia
      • Mužské zdravie
        • Výživové doplnky na plodnosť pre muža,
        • Výživové doplnky na prostatu,
        • Výživové doplnky pre športový výkon a regeneráciu
      • Pamäť
      • Energia, vitalita
      • Spánok
      • Duševné zdravie
      • Libido a plodnosť
        • Výživové doplnky na plodnosť pre muža,
        • Výživové doplnky na plodnosť pre ženy
      • Hormonálna rovnováha, systém
      • Cholesterol
      • Plánovanie tehotenstva
      • Longevity
      • Hydratácia
      • Telesná hmotnosť
      • Opaľovanie
      • Trávenie
        • Probiotiká,
        • Tráviace enzýmy,
        • Podpora čriev,
        • Prebiotiká
      • Detské zdravie
        • Vitamíny na imunitu pre deti,
        • Omega kyseliny - omega 3 pre deti,
        • Multivitamíny pre det,
        • Probiotiká pre deti
      • Očista
      • Výživové doplnky na kosti, väzby a kĺbovú výživu
      • Krvný cukor
      • Výživové doplnky v tehotenstve
      • Ženské zdravie
    • Výživové doplnky a výživa
      • Minerály a Multiminerály
        • Horčík,
        • Zinok,
        • Draslík,
        • Chróm,
        • Jód,
        • Meď,
        • Molybdén,
        • Selén,
        • Vápnik,
        • Železo,
        • Multiminerál,
        • Elektrolyty
      • Výživové doplnky podľa orgánov a častí tela
        • Srdce a cievy,
        • Kosti, kĺby, väzy,
        • Mozog,
        • Oči,
        • Pleť, vlasy, nechty,
        • Črevo, žalúdok,
        • Pečeň, obličky,
        • Močové cesty,
        • Pľúca, dýchacie cesty
      • Športová výživa
        • Športová výživa podľa športu,
        • Fitness výživové doplnky,
        • Proteíny,
        • Aminokyseliny,
        • Elektrolyty
      • Vitamíny a multivitamíny
        • Vitamín A,
        • Vitamín B,
        • Vitamín C,
        • Vitamín D,
        • Vitamín E,
        • Vitamín K,
        • Multivitamíny,
        • Vitamíny pre ženy,
        • Vitamíny pre mužov,
        • Vitamíny pre deti
      • Výživové doplnky pre vegánov
      • Antioxidanty
      • Proteíny
        • Srvátkové whey proteíny,
        • Ochutené proteíny,
        • Vegánske proteíny
      • Tuky
        • Omega 3,
        • MCT tuky
      • Aminokyseliny
        • Ostatné aminokyseliny,
        • Glycín,
        • L-citrulin,
        • L-glutamin,
        • L-arginin,
        • BCAA,
        • EAA,
        • Kreatín
      • Adaptogény
        • Ashwagandha,
        • Adaptogény v kapsulách,
        • Adaptogény v naturálnej forme
      • Probiotiká
      • Elektrolyty
      • Kolagény
      • Huby
        • Čaga (chaga),
        • Reishi,
        • Shiitake,
        • Cordyceps,
        • Maitake,
        • Hericium
      • Výživové doplnky pre deti
        • Vitamíny na imunitu pre deti,
        • Multivitamíny pre deti,
        • Omega kyseliny - omega 3 pre deti,
        • Minerály pre deti,
        • Probiotiká pre deti
      • Morské a sladkovodné riasy
      • Colostrum (Kolostrum)
      • Prebiotiká
      • Výživové doplnky pre mužov
      • Tinktúry BrainMax
      • Výživové doplnky podľa cieľa
      • Výživové doplnky pre ženy
    • Novinky
      • Novinky vo výživových doplnkoch
      • Novinky v potravinách
      • Novinky v kozmetike
      • Novinky v domácnosti
      • Novinky v oblečení
    • Muži
      • Výživové doplnky pre mužov
        • Pre športový výkon a regeneráciu,
        • Plodnosť pre mužov,
        • Na prostatu
      • Prírodná kozmetika pre mužov
      • Športové oblečenie pre mužov
    • Ženy
      • Výživové doplnky pre ženy
        • Pre ženy,
        • Pleť, vlasy, nechty,
        • Tehotenstvo,
        • Podpora hormonáleho systému,
        • Plodnosť,
        • Močové cesty
      • TOP výber výživových doplnkov pre ženy
      • Menštruačné pomôcky
      • Prírodná kozmetika pre ženy
      • Športové oblečenie pre ženy
    • Deti
      • Vitamíny a minerály pre deti
        • Vitamíny na imunitu pre deti,
        • Multivitamíny pre deti,
        • Probiotiká pre deti,
        • Omega 3,
        • Pre športujúce deti,
        • Minerály pre deti
      • Zdravá výživa a potraviny pre deti
      • Ekodrogéria pre deti
      • Prírodná kozmetika pre deti
    • Oblečenie a doplnky
      • Športové oblečenie pre ženy
        • Dámske legíny, športové nohavice a kraťasy,
        • Dámske športové tričká a topy,
        • Dámske cyklistické dresy,
        • Dámske športové spodné prádlo
      • Športové oblečenie pre mužov
        • Pánske športové nohavice, tepláky a kraťasy,
        • Pánske športové tričká a mikiny,
        • Pánske cyklistické dresy
      • Unisex športové oblečenie a doplnky
    • Potraviny
      • Sladké snacky a slané krekry
        • Chipsy a crackery,
        • Ovocie v čokoláde,
        • Proteínové tyčinky a cookies,
        • Čokolády,
        • Žuvačky,
        • Sladké snacky a slané krekry bez lepku,
        • Vegan sladké snacky a slané krekry
      • Superpotraviny
        • Matcha BrainMax,
        • Spirulina BrainMax,
        • Chlorella BrainMax,
        • Moringa BrainMax,
        • Maca BrainMax,
        • Guarana BrainMax
      • Potraviny bez lepku
        • Bezlepkové krémy, džemy a marmelády,
        • Sladké snacky a slané krekry bez lepku,
        • Bezlepkové cereálie, obilniny, pseudoobilniny,
        • Bezlepkové cestoviny a strukoviny a ryža
      • Nápoje
        • Kakao,
        • Yerba Maté,
        • Káva,
        • Čaje,
        • Energetické drinky a nápoje,
        • Osviežujúce nápoje
      • Potraviny pre vegánov
        • Vegan krémy, džemy a marmelády,
        • Vegan sladké snacky a slané krekry,
        • Vegan cereálie, obilniny, pseudoobilniny,
        • Vegan ryža, cestoviny a strukoviny,
        • Vegan proteíny
      • Cereálie, obilniny, pseudoobilniny
        • Cereálie, obilniny, pseudoobilniny pre vegánov,
        • Bezlepkové cereálie, obilniny, pseudoobilniny,
        • Granola BrainMax,
        • Vločky,
        • Raňajkové kaše,
        • Obilniny a pseudoobilniny,
        • Quinoa BrainMax
      • Dochucovadlá a korenie
      • Orechy a semienka
      • Sušené plody
        • Lyofilizované ovocie,
        • Sušené ovocie a zelenina
      • Huby a riasy
        • Huby,
        • Cordyceps,
        • Morské a sladkovodné riasy
      • Orechové krémy, džemy a marmelády
        • BIO džemy a marmelády,
        • 100% orechové krémy,
        • Sladké orechové krémy,
        • BIO arašidové krémy,
        • BIO kešu krémy,
        • BIO lieskovoorieškové krémy BrainMax,
        • BIO mandľové krémy a maslá BrainMax,
        • Krémy, džemy a marmelády bez lepku,
        • Proteínové krémy a maslá,
        • Vegan krémy, džemy a marmelády BrainMax
      • Oleje, tuky a prepustené maslá
      • Prírodné sladidlá
      • Fermentované a konzervované potraviny
      • Pizza, wrapy
      • Omáčky a pesta
      • Múky, zmesi a pudingy
      • Ryža, cestoviny a strukoviny
    • Domov
      • Vodné filtre a kanvice
      • Blokácia modrého svetla
        • Blokácia 100 % modrého svetla,
        • Blokácia 100 % modrého aj zeleného svetla,
        • Blokácia 25-40 % modrého svetla,
        • Blokácia 80 % modrého svetla
      • Boxy na jedlo, fľaše, šejkre, tašky
      • Terapia červeným svetlom
      • Osvetlenie
      • Zero waste
      • Ekodrogéria
        • Čistiace prostriedky,
        • Prírodné a ekologické pracie prostriedky,
        • Prírodné a ekologické menštruačné vložky a tampóny
      • Arómaterapia
        • Aróma difúzery,
        • Éterické a esenciálne vonné oleje
      • Knihy
      • Riad - panvice, sady a kuchynské doplnky
    • Darčeky
      • Darčekové poukážky
      • Darčeky do 80 €
      • Výber TOP darčekov pre mužov
      • Darčeky do 40 €
      • Výber TOP darčekov pre ženy
      • Darčeky do 20 €
    • Prírodná kozmetika
      • Darčekové sady
      • Starostlivosť o pleť a pery
      • Starostlivosť o telo
      • Deodoranty
      • Opaľovacie krémy a oleje
      • Zubná starostlivosť
        • Zubné kefky,
        • Zubné pasty
      • Starostlivosť o ruky a nohy
      • Starostlivosť o vlasy
      • Pre mužov
      • Detská kozmetika
      • Pre ženy
    • Značky
      • BrainMax
      • BrainMax Pure
      • Garden of life
      • Jarrow Formulas
      • Life Extension
      • NOW® Foods
      • Swanson
      • Viridian
    • Mena (EUR)
        • CZK
        • EUR
    • Prihlásenie
    Viac
    Domov / Výživové doplnky a výživa / Športová výživa

    Športová výživa

    Počas fyzickej aktivity môže mať telo zvýšené nároky na príjem živín. V tejto kategórii nájdete proteíny, esenciálne aminokyseliny, vitamíny, minerály a ďalšie výživové doplnky určené pre aktívny životný štýl. Slúži ako podpora pri tréningu, regenerácii alebo doplnení výživy podľa individuálnych potrieb.

    • Športová výživa podľa športu
    • Fitness výživové doplnky
    • Proteíny
    • Aminokyseliny
    • Elektrolyty

    Najpredávanejšie

    PERFORMANCE MAG
    Performance Magnesium®, 1000 mg, Horčík 200 mg + Vitamín B6 P5P, 100 vegan kapsúl Najlepšie vstrebateľný horčík bisglycinát MagChel® 53% DDD + Aktívna forma vitamínu B6 100% DDD, výživový doplnok
    Skladom (>5 ks)
    1339
     
    €24,40
    creatine monohydrate JPG ESHOP
    BrainMax Creatine® Monohydrate, Kreatín monohydrát, 500 g Organická zlúčenina pre rast svalov, podporu výkonu a tvorbu energie, výživový doplnok
    Skladom (>5 ks)
    37524
     
    €12,90
    Creatine BrainMax JPG ESHOP
    BrainMax Creatine (Creapure®), Kreatín monohydrát, 500 g Patentovaná forma kreatínu v nemeckej kvalite Creapure®, výživový doplnok
    Skladom (>5 ks)
    36828
     
    €28,50
    60811 11 energy magnesium 100 ca
    BrainMax Energy Magnesium®, 100 rastlinných kapsúl Vysoko vstrebateľný horčík malát a vitamín B6 P5P, zásoba na 100 dní, výživový doplnok
    Skladom (>5 ks)
    60811
     
    €12,90
    magnesium tropical vizual
    Performance Magnesium® Powder, horčík bisglycinát v prášku, 90 dávok, 550 g Organický horčík nemeckej kvality MagChel®, 375 mg elementárneho horčíka v jednej dávke = 100% DDD! Výživový doplnok
    Skladom (>5 ks)
    36735/LIM
     
    €24,40
    Joint support
    BrainMax Joint Support, podpora kĺbov a kostí, 180 rastlinných kapsúl Výživa pre kĺby, šľachy i chrupavky, 30 dávok, výživový doplnok
    Skladom (>5 ks)
    64923
     
    €42,80
    performance magnesium novy vizual 50
    Performance Magnesium®, 1000 mg, Horčík 200 mg + Vitamín B6 P5P, 50 rastlinných kapsúl Najlepšie vstrebateľný horčík bisglycinát MagChel® 53% DDD + Aktívna forma vitamínu B6 100% DDD, výživový doplnok
    Skladom (>5 ks)
    60814
     
    €13
    l citrulline vizual
    BrainMax L-Citrulline, L-citrulín, 500 g Aminokyselina, výživový doplnok
    Skladom (>5 ks)
    61060
     
    €19,90
    elektrolyty jablko
    €20,35 –15 %
    BrainMax Hydration Electrolytes, hydratačné elektrolyty, jablko, 30 dávok, 300 g Elektrolyty a stopové prvky zo Soľného jazera v Utahu + Taurín a aktívny Vitamín B6 P5P, iontový nápoj, výživový doplnok
    Skladom (>5 ks)
    47730
    Pôvodne: €20,35  (–15 %)
    €17,10
    SK rovnaka
    BrainMax Liquid Sport Electrolytes, 120 ml Iónové elektrolyty a minerály pre šport v tekutej forme, 30 dávok, výživový doplnok
    Skladom (>5 ks)
    45099
     
    €17,90

    Bočný panel

    Cena

    € 0€ 102
    10102

    Značky

    Zobrazených položiek: 310
    Navrhni produktNavrhnite nám nový produkt a získajte voucher na 80 eurZobraziť

    Radenie produktov

    310 položiek celkom

    Výpis produktov

    64155 1 citruline
    Akcia z-sada
    BrainMax Maximálny výkon! Výživový doplnok
    Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
    Skladom (>5 ks)
    €57,15
    64155
    63885 1 creatine
    Akcia z-sada + Darček zdarma
    €70,05 –18 %
    BrainMax sada Tréning + darček! Výživový doplnok
    Skladom (>5 ks)
    €57,10
    63885
    BrainMax® ISOFUEL, Lemon, 700 g  Dual carb 1 : 0,8 s maltodextrínom DE 1 AGENANOVA®, voliteľná tonicita, 20 dávok, výživový doplnok
    Novinka Energia
    BrainMax® ISOFUEL, Lemon, 700 g Dual carb 1 : 0,8 s maltodextrínom DE 1 AGENANOVA®, voliteľná tonicita, 20 dávok, výživový doplnok
    Skladom (>5 ks)
    €22,65
    70964
    70682 brainmax isotonic hot drink beef 25 g
    Novinka Energia
    BrainMax® Isotonic Hot Drink, Beef, 25 g Teplý nápoj s príchuťou hovädzieho vývaru, zdroj horčíka a fosforu, výživový doplnok
    Skladom (>5 ks)
    €1,60
    Jednotková cena: €6,40 / 100 g
    70682
    70700 brainmax isofuel orange 35 g
    Novinka Energia Výživa svalov
    BrainMax® Isofuel, Orange, 35 g Sacharidovo-minerálny iontový nápoj v sáčku, výživový doplnok
    Skladom (>5 ks)
    €1,60
    Jednotková cena: €4,57 / 100 g
    70700
    70691 1 brainmax isotonic hot drink vegetable 25 g
    Novinka Energia
    BrainMax® Isotonic Hot Drink, Vegetable, 25 g Teplý nápoj s príchuťou zeleninového vývaru, zdroj horčíka a fosforu, výživový doplnok
    Skladom (>5 ks)
    €1,60
    Jednotková cena: €6,40 / 100 g
    70691
    BrainMax® Endurance Energy Gel, Pomegranate, 70 g  Energetický hydrogél bez kofeínu, 40 g sacharidov a len 19,8 g cukrov, výživový doplnok
    Novinka Energia
    BrainMax® Endurance Energy Gel, Pomegranate, 70 g Energetický hydrogél bez kofeínu, 40 g sacharidov a len 19,8 g cukrov, výživový doplnok
    Skladom (>5 ks)
    €2,40
    70628
    BrainMax® Endurance Energy Gel, Lemon & Grapefruit, 70 g  Energetický gél bez kofeínu, 40 g sacharidov a iba 19,8 g cukru, výživový doplnok
    Novinka Energia
    BrainMax® Endurance Energy Gel, Lemon & Grapefruit, 70 g Energetický gél bez kofeínu, 40 g sacharidov a iba 19,8 g cukru, výživový doplnok
    Skladom (>5 ks)
    €2,40
    70622
    BrainMax® Rapid Energy Gel, Lemon & Lime, 65 g  Energetický gél s horčíkom a vitamínom B6, bez kofeínu, výživový doplnok
    Novinka Energia
    BrainMax® Rapid Energy Gel, Lemon & Lime, 65 g Energetický gél s horčíkom a vitamínom B6, bez kofeínu, výživový doplnok
    Skladom (>5 ks)
    €2,40
    70640
    BrainMax® Rapid Energy Gel, Orange & Peach, 65 g  Energetický hydrogél s horčíkom a vitamínom B6, bez kofeínu, výživový doplnok
    Novinka Energia
    BrainMax® Rapid Energy Gel, Orange & Peach, 65 g Energetický hydrogél s horčíkom a vitamínom B6, bez kofeínu, výživový doplnok
    Skladom (>5 ks)
    €2,40
    70634
    8595726808006 creapure gluco tablets
    BrainMax Creatine Creapure® Gluco tablets, Lemon, Kreatín monohydrát tablety, Citrón, 350 g, 115 tablets Patentovaný kreatín Creapure® v citrónových tabletách s glukózou, výživový doplnok
    Priemerné hodnotenie produktu je 4,5 z 5 hviezdičiek.
    Skladom (>5 ks)
    €24,40
    Jednotková cena: €6,97 / 100 g
    60985
    creatine monohydrate JPG ESHOP
    BrainMax Creatine® Monohydrate, Kreatín monohydrát, 500 g Organická zlúčenina pre rast svalov, podporu výkonu a tvorbu energie, výživový doplnok
    Priemerné hodnotenie produktu je 4,6 z 5 hviezdičiek.
    Skladom (>5 ks)
    €12,90
    Jednotková cena: €2,58 / 100 g
    37524
    mini energy magnesium
    Energia
    BrainMax Energy Magnesium®, 50 rostlinných kapslí Vysoko vstrebateľný horčík malát a vitamín B6 P5P, zásoba na 50 dní, výživový doplnok
    Skladom (>5 ks)
    €8,10
    Jednotková cena: €0,16 / 1 kapsula
    67116
    Creatine BrainMax JPG ESHOP
    BrainMax Creatine (Creapure®), Kreatín monohydrát, 500 g Patentovaná forma kreatínu v nemeckej kvalite Creapure®, výživový doplnok
    Priemerné hodnotenie produktu je 4,9 z 5 hviezdičiek.
    Skladom (>5 ks)
    €28,50
    Jednotková cena: €5,70 / 100 g
    36828
    PERFORMANCE MAG
    Imunita Regenerácia
    Performance Magnesium®, 1000 mg, Horčík 200 mg + Vitamín B6 P5P, 100 vegan kapsúl Najlepšie vstrebateľný horčík bisglycinát MagChel® 53% DDD + Aktívna forma vitamínu B6 100% DDD, výživový doplnok
    Priemerné hodnotenie produktu je 4,8 z 5 hviezdičiek.
    Skladom (>5 ks)
    €24,40
    Jednotková cena: €0,24 / 1 kapsula
    1339
    60811 11 energy magnesium 100 ca
    Energia
    BrainMax Energy Magnesium®, 100 rastlinných kapsúl Vysoko vstrebateľný horčík malát a vitamín B6 P5P, zásoba na 100 dní, výživový doplnok
    Priemerné hodnotenie produktu je 4,3 z 5 hviezdičiek.
    Skladom (>5 ks)
    €12,90
    Jednotková cena: €0,13 / 1 kapsula
    60811
    SK
    Tip Regenerácia Výživa svalov Nový obal
    BrainMax Whey Protein Lemonade, 330 ml Proteínová limonáda s broskyňovou príchuťou a 20 g bielkovín
    Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
    Skladom (>5 ks)
    €2,80
    Jednotková cena: €0,85 / 100 ml
    65286
    ENERGY MAGNESIUM
    Energia
    BrainMax Energy Magnesium®, 200 rastlinných kapsúl Vysoko vstrebateľný horčík malát a vitamín B6 P5P, zásoba na 200 dní, výživový doplnok
    Priemerné hodnotenie produktu je 4,7 z 5 hviezdičiek.
    Skladom (>5 ks)
    €25,70
    Jednotková cena: €0,13 / 1 kapsula
    6531
    performance magnesium novy vizual 50
    Regenerácia
    Performance Magnesium®, 1000 mg, Horčík 200 mg + Vitamín B6 P5P, 50 rastlinných kapsúl Najlepšie vstrebateľný horčík bisglycinát MagChel® 53% DDD + Aktívna forma vitamínu B6 100% DDD, výživový doplnok
    Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
    Skladom (>5 ks)
    €13
    Jednotková cena: €0,26 / 1 kapsula
    60814
    eeĺektrolyty citron
    Energia Hydratácia
    BrainMax Hydration Electrolytes, hydratačné elektrolyty, citrón, 30 dávok, 300 g Elektrolyty a stopové prvky zo Solného jazera v Utahu + Taurín a aktívny Vitamín B6 P5P, iontový nápoj, výživový doplnok
    Priemerné hodnotenie produktu je 4,0 z 5 hviezdičiek.
    Skladom (>5 ks)
    €19,90
    Jednotková cena: €6,63 / 100 g
    67335
    elektrolyty jablko
    Akcia Energia Hydratácia
    €20,35 –15 %
    BrainMax Hydration Electrolytes, hydratačné elektrolyty, jablko, 30 dávok, 300 g Elektrolyty a stopové prvky zo Soľného jazera v Utahu + Taurín a aktívny Vitamín B6 P5P, iontový nápoj, výživový doplnok
    Priemerné hodnotenie produktu je 4,9 z 5 hviezdičiek.
    Skladom (>5 ks)
    €17,10
    Jednotková cena: €5,70 / 100 g
    47730
    čoko
    Výživa svalov
    BrainMax Grass-fed Whey Protein®, Čokoláda, 1000 g Mikrofiltrovaný nedenaturovaný proteín z mlieka kráv kŕmených trávou, 28 dávok, výživový doplnok
    Priemerné hodnotenie produktu je 3,6 z 5 hviezdičiek.
    Skladom (>5 ks)
    €33,31
    Jednotková cena: €3,33 / 100 g
    65364
    70817 brainmax magnesium shot 375 mg forest fruit 25 ml
    Novinka Energia
    BrainMax® Magnesium Shot, 375 mg, Forest Fruit, 25 ml 100 % RHP horčíka z magnézium bisglycinátu s vitamínom B6, lesné plody, výživový doplnok
    Skladom (>5 ks)
    €1,60
    70817
    opravadark night
    Výživa svalov
    BrainMax Performance Protein® Dark Knight, natívny srvátkový proteín, 1000 g Natívny srvátkový proteín, Grassfed kolagénom, Colostrum, Ashwagandha, BIO RAW Kakao z Peru, výživový doplnok
    Priemerné hodnotenie produktu je 4,9 z 5 hviezdičiek.
    Skladom (>5 ks)
    €40,75
    Jednotková cena: €4,08 / 100 g
    BM04

    Ovládacie prvky výpisu

    Stránkovanie

    Nachádzate sa na strane 1 z 13.

    • 1
    • 13
    310 položiek celkom
    Hore

    Aké sú základné zložky športovej výživy?

    Základ každej športovej výživy rozhodne tvoria bielkoviny, sacharidy, tuky, dostatok tekutín, vhodné vitamíny, dôležité minerály, ale aj správne načasovanie jedál. Na posledné spomínané veľa ľudí zabúda.

    Koľko bielkovín denne potrebujem?

    Záleží prevažne na vašom cieli, type športu a hmotnosti. Zvyčajne sa odporúča približne 1,2 až 2,2 g bielkovín na kilogram telesnej hmotnosti denne.

    Čo si dať pred tréningom?

    Pred tréningom je vhodné ľahko stráviteľné jedlo s dostatkom sacharidov a menším množstvom bielkovín, aby mal človek energiu a neťažil ho žalúdok. Z výživových doplnkov sú obľúbené najmä predtréningové stimulanty, ktoré športovci tiež veľmi často využívajú.

    Ako poznám, že sa stravujem správne pre svoj šport?

    Ako iste viete, tak správna výživa, športová technika aj dobre nastavená suplementácia má vo svete športu svoje pevné miesto. Dobre nastavená výživa sa pozná podľa toho, že máte dosť energie, zvládate tréning, nemáte častý hlad a výkonnosť sa postupne posúva míľovými krokmi dopredu.

    Zápätie

    BrainMarket.sk

    Kontakt

    • objednavky@brainmarket.sk
    • +421 222 205 759
    • https://www.facebook.com/brainmarketsk
    • brainmarketc
    • brainmarket_sk
    • https://www.youtube.com/@BrainMarket
    • @brainmarket_sk

    Odoberať newsletter

    Vložte svoj e-mail a my Vám budeme zasielať informácie o nových produktoch na našom e-shope.

    Nevypĺňajte toto pole

    Vložením e-mailu súhlasíte s podmienkami ochrany osobných údajov

    Instagram

    Telo si ľadovú vodu vyloží ako signál k poplachu – cievy sa stiahnu, teplo zostane vo vnútri a za pár minút sa potíš ešte... Tropické noci dokážu spálňu premeniť na hotové peklo a klasické rady ako „otvor okno“ v lete veľmi nefungujú 😩 Aby si... Plná chladnička, ale polovica vecí skončí v koši? 🛒💔 Plytvanie jedlom je veľkou témou, pritom správnym skladovaním a... Zabalené máš všetko... ale na mieste sa objaví nečakaný spolucestujúci: lenivé črevo 🧳🤦‍♂️ Tzv. „cestovná zápcha“ stretne... Starostlivosť o vlasy začína zvnútra! 🙏 Zameraj sa na tieto potraviny: 🐟 Losos – zdroj kvalitných bielkovín, selénu a... Strácaš sa v tom, kedy jednotlivé doplnky užívať? 🤔 Nemusí to byť veľká veda ☺️ 🟣 Magnesium bisglycinát – po tréningu...
    Sledovať na Instagrame
    Napísali o nás:
    Forbes Seznam Patriot CNN Prima news Nova TN CZ
    Sme hrdými partnermi klubov:
    Banik Zbrojovka Brno Ocelari Trinec Verva Litvinov Slavia

    Informácie pre vás

    • Kontakty
    • Vaše obľúbené produkty
    • Doprava a platba
    • Reklamácie a vrátenie tovaru
    • Pre influencerov
    • Affiliate
    • Projekty EU
    • Ekológia a recyklácia

    O firme

    • O nás
    • Predajne
    • Kariéra
    • Vlastná výroba
    • Veľkoobchod
    • Pomáhame

    Naše projekty

    • Recepty
    • Blog

    Kontakty

    Avatar

    Prihláste sa na odber noviniek

    a získajte tipy pre zdravý životný štýl, exkluzívne akcie aj informácie o nových produktoch – stačí zadať e‑mail.

    Sledujte nás na sociálnych sieťach:

    CZ BIO Bio HACCP Vegan
    Heureka
    4.9/5 (2737x)
    Zbozi.cz
    98 % (774x)
    Google
    4.9/5 (1577x)
    GLS Packeta VISA MasterCard Apple Pay Google Pay
    Nájdete nás v 10 krajinách Európy:
    SK SK
    CZ CZ SK SK HU HU PL PL RO RO BG BG IT IT SI SI HR HR AT AT
    Copyright 2026 BrainMarket.sk. Všetky práva vyhradené.
    • Zásady spracovania osobných údajov
    • Obchodné podmienky
    • Cookies
    • Vytvoril Shoptet Premium
    Viac ako 200 000 overených recenzií
    Naše produkty sú laboratórne testované
    900 000+ vybavených objednávok
    Doprava zadarmo od €60
    Shoptet PremiumVytvoril Shoptet Premium Copyright 2026 BrainMarket.sk. Všetky práva vyhradené. Upraviť nastavenie cookies