Brain Friday! Akčné ceny na desiatky obľúbených produktov! Zľavy až 60% sú len raz za rok! Zakúpite: TU

HealthForce Enzymy posilující trávení, 120 kapslí

Kód: 6340
€37,80 –12 %
enzymy posilujici traveni
€37,80 –12 % €33,45
Skladom

Pre dobré fungovanie organizmu je veľmi dôležité správne trávenie. Ak telu enzýmy chýbajú, musí si pracne vytvárať svoje vlastné. Nedostatok enzýmov má za následok to, že potrava zostane iba natrávená. Digestion Enhancement Enzymes ™ zvyšuje vstrebávanie a využitie živín z potravy. Minimalizuje sa tak množstvo toxínov, úplne nestrávených alebo len natráveného jedla.

Detailné informácie

Podrobný popis

HealthForce Enzymy posilňujúce trávenie

Teraz nové, vylepšené a silnejší zloženie!

Pre dobré fungovanie organizmu je veľmi dôležité správne trávenie. Ak telu enzýmy chýba, musí si pracne vytvárať svoje vlastné. Nedostatok enzýmov má za následok to, že potrava zostane iba natrávená. Digestion Enhancement Enzymes ™ zvyšuje vstrebávanie a využitie živín z potravy. Minimalizuje sa tak množstvo pre telo toxického, úplne nestrávených alebo len natráveného jedla.

Navyše, ak je telo nútené samo vytvárať tráviace enzýmy, viac sa vyčerpá. Preto následne produkuje menej tráviacich enzýmov (a to je príčinou oslabeného zdravia, vzniku chorôb, starnutie, degenerácia, nedostatku vitality a ďalších problémov).

Keď telo prijíma potravu zbavenú enzýmov (varené jedlá, jedlá ohriata nad teplotu 45 ° C), nenamáčené orechy, semienka a obilné zrná, telesné zásoby metabolických antioxidačných enzýmov sú nižšie a bunky sú vystavené vyššej miere ničivých účinkov voľných radikálov. Digestion Enhancement Enzymes ™ nutrične podporuje zvýšenú hladinu metabolických antioxidantov a podporuje využitie a vstrebávanie živín z potravy.

Digestion Enhancement Enzymes ™ nahradí enzýmy, ktoré v tepelne upravenom jedle úplne chýba a v surovej strave môžu mať vďaka nedostatku minerálov zníženú hladinu. Jedlo bude lepšie strávené a cenné zásoby metabolických enzýmov vo Vašom tele sa nebudú vyčerpávať. Tým sa zásadne zvýši schopnosť vstrebania jedla a potravinových doplnkov.

Ste tým, čo strávite a vstrebáte; nie iba tým, čo jete.

Rastlinné vs. živočíšne enzýmy: rastlinné fungujú vo všetkých fázach trávenia, vrátane fázy natrávenie. Živočíšne (zvyčajne pochádzajúce zo slinivky brušnej jatočných zvierat) sú aktívne iba v neskorších fázach trávenia a nepodieľajú sa tak na procese natrávenie.

Blahodárne účinky enzymu

  • proteáza, amyláza, lipáza, celulóza, alfa-glykosidáza: podporujú zdravé trávenie, pomáhajú telu rozštiepiť bielkoviny, tuky a sacharidy, dôležité pre jedincov pravidelne konzumujúci potravu bohatú na tuky a cukrybromelain a papain: podporujú normálnu funkciu imunity a
  • obranyschopnosť, podporujú regeneráciu telesných tkanív (toho využíva tiež klasická medicína k rýchlejšiemu hojeniu rán po operáciách a úrazoch)

Odporúčané dávkovanie

1-4 kapsulu ku každému jedlu (v závislosti na množstve varenej stravy a problémoch s trávením)

Zloženie v jednej dávke (4 kapsule)

Proteáza

50 500 HUT

Proteáza odolná vůči kyselinám

440 SAP

Lipáza

3 300 FIP

Amyláza

1 100 DU

Celuláza

2 000 CU

Laktáza (ne mléčná)

800 LAC

Bromelain

22 000 PU

Papain

26 400 PU

Alfa galaktosidáza

180 GaIU

 


Upozornenie

Ukladajte mimo dosahu detí. Skladujte na chladnom, temnom a suchom mieste. Neprekračujte dennú doporučenú dávku. Nie je náhradou pestrej stravy. Nie je určené deťom do 3 rokov, tehotným a dojčiacim ženám.

Forma

Kapsula

Krajina pôvodu

USA

Dodatočné parametre

Kategória: Trávenie a probiotiká
Hmotnosť: 0.2 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: