Akcia "Stmievanie"! 15% zľava na produkty pre blokáciu modrého svetla! Zakúpite TU

Performance Protein Čokoláda 2 kg

Kód: BM03
€74,36
Skladom (> 5 ks)

Úplne prelomová kombinácia vysoko kvalitného natívneho srvátkového proteínu s hydrolyzovaným kolagénom typu I a III, kolostrom a kokosovým olejom. Svojim zložením a čistotou je úplným unikátom. Môžete si byť istí, že kombinácia látok v jednom produkte v takej kvalite neexistuje. Nie je určený len k ľahkému doplnenie kvalitného zdroje bielkovín. Performance Proteín je komplexným riešením pre regeneráciu, črevo a imunitu. Aj napriek tomu, že je dochutený len prírodným sladidlom Stevie, vyniká skvelou chuťou i vôňou. Navyše neobsahuje žiadne balastné látky, ani lepok.

Detailné informácie

Podrobný popis

Performance Proteín: Nekompromisná riešenie pre regeneráciu, črevo a imunitu

Dlhé roky testovanie proteínových produktov, neustále učenie sa novým informáciám z najaktuálnejších štúdií a nespokojnosť s tým, čo trh ponúka nás priviedla až sem. Navrhnúť svoj vlastný proteín: PERFORMANCE PROTEIN. Proteín, ktorý sa svojím unikátnym zložením a čistotou nedá porovnať so žiadnym iným produktom na trhu. Proteín, ktorý nesie prívlastok PERFORMANCE, pretože vám pomôže dosahovať lepšie výsledky nielen v posilňovni, ale predovšetkým v celkovom zdraví, teda v živote.

Toto nie je len ďalší proteín

Na zloženie produktu sme pracovali dlhé mesiace a nie je určený iba na doplnenie vysoko kvalitného a bio dostupného zdroje bielkovín. Bol vyvinutý aj pre potreby jedincov zameraných nielen na:
 • Zdravý stav črevnej steny a mikroflóry.
 • Bezproblémové trávenie.
 • Stav kĺbových väzov a úponov.
 • Imunitu.
 • Podporu svalovej hmoty a regenerácia.

Použili sme najkvalitnejšie ingrediencie

Performance Proteín nie je len ďalší proteín. Môžete si byť istí, že kombinácia látok v jednom produkte v takej kvalite neexistuje. Celý produkt sme navrhovali nielen pre doplnenie kvalitného zdroje bielkovín, ale aj ako nástroj na regeneráciu spojivových tkanív, obnovenie črevnej bariéry cez ktorú sa do nášho organizmu môžu uvoľňovať toxíny a tiež na podporu imunity.

Natívne srvátka z mlieka od kráv voľne sa pasúcich na pastvinách

Jadrom celého produktu je natívny srvátka pochádzajúci z čerstvého mlieka holandských kráv krmenných trávou. Tieto kravy sa navyše po väčšinu času voľne pasú na pastvinách a sú chované v súlade s ekologickou a trvalo udržateľnú poľnohospodárskou výrobou. Mlieko použité na výrobu natívny srvátky pochádza od farmárov, ktorí sa zaviazali nielen k obmedzeniu používania antibiotík, ale aj znižovanie emisií a spotreby energií. Zároveň holandskí farmári neustále pracujú na zlepšovaní podmienok pre život zvierat. Mlieko neobsahuje antibiotiká ani hormóny.

Pomer cena výkon

V jednej 35g dávke nájdete:

 • 22 g najkvalitnejšie formy proteínu: Natívne srvátka, ktorá sa vyrába zo studena priamo z mlieka od holandských kráv voľne sa pasúcich na pastvinách. Technológia výroby a kvalita suroviny z neja robí "Roll Royce" medzi proteínmi.
 • 9 g vysoko kvalitného hydrolyzovaného kolagénu typu I a III. (Kvalitné kolagén spoznáte podľa toho, že nezapácha a nepení.)
 • 0,8 g kolostra štandardizovaného na 40% imunoglobulínu. (Standard býva 30% imunoglobulínu)
 • 0,35 g kokosového oleja.
 • 2,6 g ozajstného kakaa.

Porovnanie-protein4

Keby ste mali všetky produkty kúpiť zvlášť, zaplatili by ste minimálne 3000 Sk:

 • 750 g natívne srvátky: 1832 Sk.
 • 250g kvalitného kolagénu: 800 Sk.
 • 22g kolostra štandardizovaného na 40% imunoglobulínu: 400 Sk.

Nechceme robiť lacné produkty. Chceme robiť produkty, ktoré majú zmysel.

Natívne proteín z mlieka holandských kráv voľne sa pasúcich na pastvinách

Natívne proteín je najčistejšie dostupnou formou srvátky na trhu. Oproti bežnej srvátke je získavaný z čerstvého mlieka za studena tak, aby nedošlo k znehodnoteniu krehkých peptidov. Vďaka tomu si zachováva vysokú stráviteľnosť, bio dostupnosť (vstrebateľnosť a využiteľnosť bielkovín). Naviac natívny proteín obsahuje úplne prirodzene vyššiu koncentráciu imunoglobulínov a laktoferínu (látky, ktoré sú dôležité pre imunitný systém).

Hydrolyzovaný Kolagén typu I a III

Kolagén v našom tele zaisťuje pružnosť a pevnosť spojivových tkanív: kostí, väzov, šliach, chrupaviek aj kože a vlasov. Kolagén je najpočetnejším proteínom v tele, avšak s vekom jeho produkcia klesá. Performance Protein obsahuje 9,1 g kolagénu na dávku, čo ocenia nielen športovci.

Kolostrum štandardizované na 40% imunoglobulínov

Kolostrum je prvá tekutina materskej mliečnej žľazy, niekedy tiež nazývané prvým mliekom. Matky cicavcov je produkujú v prvých dňoch od pôrodu a slúži na to, aby mláďa získalo v prvých dňoch do života silnú imunitu pre prežitie. V kravskom kolostre sa nachádza 30x - 40x vyššia koncentrácia imunitných látok ako v ľudskom tele. Sú to predovšetkým imunoglobulíny, laktoferín, vitamíny a minerály v najviac bio dostupnej forme a v neposlednom rade rastové faktory. Kolostrum stimuluje imunitný systém mladých čerstvo narodených teliat a pomáha im vyrovnať sa v prvých hodinách života s patogénmi ohrozujúce ich život.

kokosový olej

Kokosový olej je zdrojom zdraviu prospešných MCT tukov a spoločne s kolostrom, kolagénom a natívne srvátkou majú pozitívny vplyv na črevo, ktoré je centrom nášho zdravia.

kakao

Chceli sme, aby chuť Performance proteínu bola ozajstná a nezameniteľná. A preto sme sme do jeho zloženia jednoducho pridali pravej kakao. Vďaka, čomu si budete jeho nezameniteľnú chuť a vôňu užívať s každou ďalšou dávkou.

Ďalšie prísady: Guarová guma a Stévia

Chceli sme vytvoriť čistý a unikátny produkt, ktorý by pôsobil hojivo na naše črevo, skrátka a jednoducho: Bol by mikrobiom friendly. A preto sme nemohli použiť žiadne syntetické sladidlá alebo balastné látky, ktoré sa pridávajú pre lepšiu farbu, konzistenciu či trvanlivosť. Rozhodli sme sa použiť guarovú gumu - prírodnú vlákninu, ktorá vyživuje našej črevnú mikroflóru. A komu všetko dosladiť prírodným sladidlom Stevie.

Hlavné benefity produktu:

 • Biologicky aktívne proteín
 • imunita
 • Optimalizácia črevnej mikroflóry
 • Regenerácie pojivovvých tkanív
 • dochucuje prírodou
 • Skvelá konzistencie a vône
výživové údaje
na 100g 1 dávka = 35g
Energia (kcal) 387 g 133,45 g
bielkoviny 75 g 26,25 g
sacharidy 5 g 1,75 g
z toho cukry 4 g 1,4 g
tuky 6 g 2,1 g
z toho nasýtené tuky 4 g 1,4 g
vláknina 2 g 0,7 g
soľ 1,5 g 0,52 g
Podiel jednotlivých látok:
Natívne srvátkový koncentrát 62 g 21,7 g
Kolagén typu I a III 26 g 9,1 g
inulín 7,4 g 2,59 g
Kolostrum (40% imunoglobulínu) 2,2 g 0,77 g
kokosový olej 1 g 0,35 g
Podiel minerálov:
vápnik 250 mg 86 mg
sodík 700 mg 240 mg
horčík 17 mg 5,95 mg
draslík 800 mg 280 mg
Podiel esenciálnych aminokyselín
leucín 8,5 g 2,98 g
isoleucín 3,7 g 1,30 g
valín 3,8 g 1,33 g
lyzín 7,4 g 2,59 g
metionín 1,7 g 0,60 g
phenylalanine 3,0 g 1,05 g
treonín 3,6 g 1,26 g
tryptofán 1,3 g 0,46 g
Podiel semiesenciálnych aminokyselín:
arginín 3,8 g 1,33 g
cystín 1,7 g 0,60 g
kyselina glutámová 13,7 g 4,80 g
histidín 1,5 g 0,53 g
prolín 6,2 g 2,17 g
tyrozín 2,40 g 0,84 g
Podiel neesenciálnych aminokyselín:
alanín 5,4 g 1,89 g
kyselina asparágová 8,6 g 3,01 g
glycín 7,4 g 2,59 g
serín 3,5 g 1,23 g
1 dávka = 35 g. Balenie obsahuje 57 dávok.

zloženie:

Natívne srvátkový koncentrát (62%), hovädzí kolagén typu I a III (26%), kakao , kolostrum štandardizované na 40% imunoglobulínu , kokosový olej , guarová guma (prírodná vláknina) , sladidlo ( steviol glykozid y).

dávkovanie:

Rozmiešajte 1 odmerku (cca 35 g) s 200 ml vody v shakeri alebo mixéri. Pre krémovejšia alebo intenzívnejšie chuť, rozmiešajte s menším množstvom vody. Konzumujte 1 až 2 odmerky denne. Súčasťou balenia je aj odmerka.

Biele hrudky, ktoré sú v čokoládovej verzii proteínu vidieť nie sú kolagén, ale kolostrum.

Upozornenie:

Nevhodné pre deti alebo mladistvých do 16 rokov

Dodatočné parametre

Kategória: BrainMax
Hmotnosť: 2.5 kg
Hmotnost: 2 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
D Avatar autora | 10.10.2021
-super zloženie -skvelá chuť -oplatí sa priplatiť za kvalitu