Red light panel Blight 1500 PRO

Kód: 98653
€780,05
Skladom (>5 ks)

Terapia červeným svetlom vo svojej kryštalicky čistej forme. To je Blight 1500   PRO. Vďaka svojim rozmerom, vysokej sile žiarenia (180 mW/ cm2 ), celkovému výkonu 1500 W a ďalším ušľachtilým parametrom môžeme považovať tento model za svetový unikát. Je určený všetkým športovcom, biohackerom, ľuďom hľadajúcim rýchlu a efektívnu celotelovú terapiu červeným svetlom a tým, ktorí chcú vždy len to najlepšie.

Dnes existujú už tisíce štúdií o pozitívnom účinku červeného svetla na výkon a regeneráciu, zvýšenie životnej energie, zdravie pokožky, antiage pôsobenie, podporu dobrej nálady, kvalitu spánku a mnoho ďalšieho. Tento produkt vám prináša všetky pozitíva červeného svetla vo vrcholnej sile. S týmto výkonným svetlom stačí pár minút denne na čerpanie maximálnych pozitívnych prínosov červeného svetla na zdraví. Výkon sa v tomto prípade rovná hlavne ušetreniu vášho času! Čím vyšší výkon - tým menej času potrebujete na dosiahnutie vytúžených výsledkov! Pre svoje výkonnostné charakteristiky a rozmery je najlepšou voľbou pre všetkých, ktorí nechcú žiadne kompromisy, zato chcú rýchlejšiu regeneráciu všetkých svalových partií (po športových, alebo inak fyzicky vyčerpávajúcich výkonoch) a pevné mitochondriálne zdravie.

Celá procedúra je príjemná, jednoduchá, úplne bezbolestná a bez vedľajších účinkov.

Upozornenie: Produkt nie je možné zaslať na dobierku. Možné zaplatiť iba prevodom či kartou dopredu. Ďakujeme za pochopenie.

Detailné informácie

Odborné poradenstvo
Odborné poradenstvo
Sme skúsení. Radi poradíme!
Testujeme, čo predávame
Testujeme, čo predávame
Overujeme vysokú kvalitu produktov.
Rýchla expedícia
Rýchla expedícia
Produkty máme skutočne na sklade.
Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80 eur.

Podrobný popis

Red light panel Blight 1500 PRO

Panel 1500 PRO predstavuje vrchol modelového radu PRO. Extrémny výkon, sila žiarenia i chladenia zaisťujúce nemennosť terapeutických vlastností a dlhú životnosť. Maximum energie za minimum času. Terapia je úplne bezpečná, príjemná a nezaberie vám viac ako 15 minút denne pre celé telo. .

1500-Proi-Uvod6

 

JSM08244

Prvé výsledky budete pozorovať už po prvých použitiach. Kombinácia dvoch (štúdiami a praxou preverených) vlnových dĺžok a vysokého výkonu (180 mW/ cm 2) je garantom vašej spokojnosti. Vyžarovaná energia pôsobí na všetky telové systémy a dopuje ich energiou rýchlo, efektívne a prírodnou cestou. Model 1500 PRO je ideálnou voľbou všetkých, profesionálnych športovcov, biohackerov, fyzioterapeutov a tých, ktorí túžia po celotelovej terapii červeným svetlom s najrýchlejším účinkom.

Ako terapia červeným svetlom funguje?

Panely Blight využívajú kombináciu červeného a infračerveného svetla preverenú mnohými štúdiami, aj rozsiahlou klinickou praxou. Vyžarujú energiu, ktorá preniká priamo do kože aj hlbších tkanív, kde maximalizuje bunkovú energiu (ATP), ktorá má rozhodujúci vplyv na zdravie a kondíciu buniek. A pretože je bunkové zdravie základom nášho zdravia, malo by byť v hľadáčiku všetkých, ktorí si svoje zdravie a vitalitu chcú zachovať až do vysokého veku.

panelPro1-v1

Ako môže svetlo pomoc proti bolesti a zá***u *?

Svetelná terapia stimuluje vnútorné endorfínové a kanabinoidové systémy (3), ktoré majú priamy vplyv na naše vnímanie bolesti. Ich správnou stimuláciou telo vylúči sebe vlastné opiáty, ktoré zaistia úľavu od bolesti. Vyžarovaná energia navyše mení bežnú vodu (H 2 O) v celom tele na 4. skupenstve vody H 3 O 2 - EZ vodu. Táto voda má nižšiu viskozitu a tak môže rýchlejšie pretekať (vo forme vody, krvi aj ďalších telových tekutín) našim lymfatickým systémom, privádzať potrebné živiny a odvádzať nežiaduce toxíny. To vedie k zníženiu akútnych aj chronických zá***ov* a tým zlepšeniu celkového zdravia (3). TIP: viac o terapii červeným svetlom sa dozviete v našom článku.

panelPro3
02

Ako sa panel používa?

V jednoduchosti je krása. Panel bol má 2 robustné tlačidlá a to RED a INFRARED. RED zapína červené a INFRARED infračervené svetlo. Používajte panel   ideálne ráno  a odporúčame využiť obe svetelné zložky naraz. Svetelný impulz bude tak mimochodom kalibrovať váš cirkadiánny rytmus   a zastaví zvyškovú produkciu melatonínu. To zaistí zvýšenie rannej energie a tým aj zlepšenie nálady. Ak to ráno nestihnete, nič sa nedeje, panel   môžete použiť kedykoľvek počas dňa, treba   po športovom výkone. Ak však chcete terapiu vykonávať menej ako 3 hodiny pred spánkom (napríklad po popoludňajšom tréningu), odporúčame vždy použiť ochranné okuliare, aby nebol jasným svetlom narušený váš cirkadiánny rytmus. Terapiu opakujte minimálne 3 krát týždenne (ideálne raz denne) vo vzdialenosti 15 - 90 cm od zdroja po dobu 5 - 15 minútPri paneli 1500 PRO odporúčame začať s kratším intervalom (5 minút na celú prednú časť tela + 5 minút na celú zadnú časť tela) a v prípade nutnosti potom dĺžku terapie postupne predlžovať. Ak sa používa viac ako jedenkrát denne, mali by byť relácie od seba vzdialené aspoň 6 hodín. Pri terapii používajte ochranné okuliare.

Pre jednoduché použitie možno panel postaviť na rovnú plochu, alebo oprieť o nábytok.

Červené a blízke infračervené svetlo

Pomáha uľaviť od bolesti

Znižuje zá**l

Športový výkon

Pomáha s regeneráciou buniek

Stimuluje tvorbu kolagénu

Pružnosť pokožky - Antiage

Dobrá nálada

Zdravé a silné vlasy

30 denná garancia-256

30 denná garancia vrátenia peňazí

S kvalitou a funkčnosťou nášho panelu sme si tak istí, že ponúkame 30 dennú garanciu vrátenia peňazí.

Viac ako 50 tisíc štúdií

V súčasnosti existuje viac ako 50 000 klinických štúdií potvrdzujúcich pozitívne prínosy LLLT terapie. (1) Červené a blízke infračervené svetlo pomáha uľaviť od bolesti, znižuje zá**l, zvyšuje športový výkon, pomáha s regeneráciou buniek, stimuluje tvorbu kolagénu a podporuje pružnosť pokožky.

panel500Pro-foto-miniv
srovnani-panelu-blight-brainmarket-sk
sledujte instagram blight pre viac informácii

Počet LED diód

300 ks

Výkon LED diódy

5 W

Celkový výkon

1500 W

Vlnové dĺžky a pomer diód

660 + 850 nm = 1:1

Uhol svietenia

30 stupňov

Sila žiarenia vo vzdialenosti 15 cm od diódy (mW/ cm2)

180 mW/ cm 2

Zdroj

100 - 240 V, 50/60 Hz

Veľkosť (výška, šírka, hĺbka)

690x 220x 60 mm

Hmotnosť

7 kg

Životnosť

100 000 hodín

Materiál

kov

Krajina pôvodu

Vyvinuté v Česku, vyrobené v Číne

Certifikáty

CE, FCC, RoHS

Balenie:   Blight panel, napájací kábel, prepojovací kábel (panely PRO zle medzi sebou prepojiť), ochranné okuliare, užívateľský manuál

Pozor:

Zdroj extrémneho svetla . Nepozerajte sa priamo do zapnutého zdroja. Pri terapii používajte ochranné okuliare. IR diódy vydávajú iba jemné viditeľné žiarenie. Panel nie je vodeodolný.

* slovo zápal sa nesmie používať.

Produkty Blight majú certifikácie CE, FCC, RoHS, nie sú však registrované ako zdravotnícke zariadenia. Neslúži na diagnostiku, liečbu a prevenciu akýchkoľvek chorôb. Nenahradzujú klasickú liečbu. Pri zdravotných problémoch vždy vyhľadajte pomoc kvalifikovaného lekára. Použité štúdie sú zdrojom informácií, nie návodom na liečbu.

Zdroje:

1) SLOAN, Mark. Red Light Therapy: Miracle Medicine . 2019. ISBN 9780994741868.

2) WUNSCH, Alexander. A Controlled Trial určuje účinok Red and Near-Infrared Light Treatment in Patient Satisfaction, Reduction Fine Lines, Wrinkles, Skin Roughness, and Intradermal Collagen Density Increase [online]. 2014 [cit. 2020-12-30]. Dostupné z: https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC3926176/

3) WHITTEN, Ari. Ultimate Guide to Red Light Therapy: How to Use Red and Near-Infrared Light Therapy pre Anti-Aging, Fat Loss, Muscle Gain, Performance Enhancement, a Brain Optimization . 2018. ISBN 9781721762828.

Dodatočné parametre

Kategória: Domov
Typ: Terapia červeným svetlom

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: