Kozmické objednávky – nová dimenzia utvárania reality pomocou starého havajského ho´oponopono - Bärbel Mohr, Manfred Mohr

Kód: 98770
€7,83
Momentálne nedostupné
Položka bola vypredaná…

Vyriešiť problém v jeho základe, strnulé situácie uviesť opäť do pohybu, vniesť ľahkosť do komplikovaných vzťahov - to všetko je možné jednoduchým spôsobom vykonať vďaka knihe Kozmické objednávky! Len tak mimochodom sa pritom stretávame s tými druhými na srdcovej rovine, rozvíjame spolucítenie a súčasne sa nám dostáva v hojnom množstve sebapoznanie.

Detailné informácie

Odborné poradenstvo
Odborné poradenstvo
Sme skúsení. Radi poradíme!
Testujeme, čo predávame
Testujeme, čo predávame
Overujeme vysokú kvalitu produktov.
Rýchla expedícia
Rýchla expedícia
Produkty máme skutočne na sklade.
Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80 eur.

Podrobný popis

Kozmické objednávky - nová dimenzia utváranie reality pomocou starého havajského ho'oponopono - Bärbel Mohr, Manfred Mohr

Vyriešiť problém v jeho základu, strnulé situácie uviesť opäť do pohybu, vniesť ľahkosť do komplikovaných vzťahov - to všetko je možné jednoduchým spôsobom vykonať vďaka knihe Kozmické objednávky! Len tak mimochodom sa pritom stretávame s tými druhými na srdcovej rovine, rozvíjame spolucítenie a súčasne sa nám dostáva v hojnom množstve sebapoznanie.

Tajomstvo ho'oponopono

Takto zásadnú zmenu nášho života umožňuje stará a teraz západnými civilizáciami znovuobjavená havajská tradícia ho'oponopono. Podstatou techniky ho'oponopono, rovnako ako u objednávok z vesmíru, prijatie, že všetko je v jednote a že vonkajší svet je iba zrkadlom nášho vnútra. Ho'oponopono ponúka neprekonateľné, nekompromisný a jasné posolstvo, rovnako ako excelentná šanca meniť vonkajší svet tým, že liečime svoj vnútorný svet.

Názov pôvodnej knihy: Cosmic Ordering - Die neue Dimension der Realitatsgestaltung aus dem alten hawaiianischen Ho'oponopono

Počet stránok: 128

Väzba: viazaná

ISBN:978-80-7263-619-8

 

Bärbel Mohr, ročník 1964, pracovala pred svojou kariérou autorky kníh ako fotografka, redaktorka a grafička. V roku 1995 začala písať pre jeden časopis - ako hobby. Objednávame z vesmíru rozdávala najskôr medzi priateľmi a známymi ako ručná kópiu, skôr než tento text vyšiel ako kniha a stal sa bestsellerom. Potom napísala ešte mnoho ďalších titulov a predstavila sa aj ako videoproducentka (Plníme si sami svoje priania zo srdca). Od roku 1995 začala viesť semináre a prednášky. Koncom roku 2001 sa jej narodili dvojčatá. Odvtedy zredukovala svoje vystupovanie na verejnosti.

 
Manfred Mohr je vyštudovaný chemik a dlhú dobu pracoval ako poradca v odbore hospodárstva. V súčasnosti sa už naplno venuje iba písaniu kníh a organizovaniu seminárov. Kniha "Zázrak sebalásky" vyšla v origináli v roku 2011 a preslávila ho medzi širokou verejnosťou. Jeho dielo číta už 20 titulov kníh, nespočetné množstvo kalendárov a audiokníh a zaoberá sa obvykle témami, ako je napĺňanie želania, odovzdanie sa a otvorenie svojho srdca. Doteraz sa predalo viac ako 300 000 jeho kníh.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: