Jarné upratovanie skladu! Stovky produktov výhodnejšie! NAKUPOVAŤ

Jerky

Pre milovníkov jerky sme pripravili kategóriu, kde si každý príde na svoje. Nájdete zo sušené mäso aj huby ako je hliva ustricová alebo shiitake. Jerky je vynikajúca alternatíva desiaty ako pre milovníkov mäsa, tak aj vegetariánov. Jerky si môžete dopriať kedykoľvek počas dňa. Sušením si produkty uchovávajú všetky nutričné ​​hodnoty.

Prečo sušené mäso?

Č sa týka zloženia sušeného mäsa, tak na to nemusíte byť odborníci. Správne pripravené sušené mäso, je iba s prídavkom soli, poprípade bylín, ktoré len podčiarknu výslednú chuť mäsa. Kvalitné sušené mäso by nemalo obsahovať glutamát. Sušené mäso je výborné na cesty, hodí sa do nízkosacharidovej stravy, alebo ako desiata po tréningu či mls k večernému programu. Vyberať môžete z hovädzieho a bravčového mäsa, ale výnimkou nie je tiež mäso morčacie.

  • Kvalitní rýchla desiata.
  • Super na cesty, pretože sa zmestí do každého batohu.
  • Sušením si mäso uchováva všetky nutričné hodnoty.

Vegetariáni si môžu pochutnať na hubových jerky. Použité huby sú od preverených slovenských dodávateľov a rovnako tak všetky použité suroviny sú vyrábané s dôrazom na najvyššiu kvalitu.

Pre milovníkov mäsa sme pripravili kategóriu, kde si každý príde na svoje. Sušené mäso je vynikajúci spôsob, ako si dopriať mäso na cestách, ale aj kedykoľvek počas dňa. Mäso si sušením uchováva všetky nutričné ​​hodnoty.

Prečo sušené mäso?

Čo sa týka zloženia sušeného mäsa, tak na to nemusíte byť odborníci. Správne pripravené sušené mäso, je iba s prídavkom soli, poprípade bylín, ktoré len podčiarknu výslednú chuť mäsa. Kvalitné sušené mäso by nemalo obsahovať glutamát. Sušené mäso je výborné na cesty, hodí sa do nízkosacharidovej stravy, alebo ako desiata po tréningu či mls k večernému programu. Vyberať môžete z hovädzieho a bravčového mäsa, ale výnimkou nie je tiež mäso morčacie.

  • Kvalitná rýchla desiata.
  • Super na cesty, pretože sa vojde do každého batohu.
  • Sušením si mäso uchováva všetky nutriční hodnoty.