20 % zľava na Brainmax Pure Yerbu! Platí na všetky príchute len tento týždeň! Zakúpite TU

Aróma difuzér Dharma Light

Kód: 2362
€39,32 –10 %
Snímek obrazovky 2020 09 15 v 14.59.31
€39,32 –10 % €35,38
Momentálne nedostupné
Položka bola vypredaná…

Zle spíte? Horšie sa vám dýcha? Trápi vás alergia? Vyskúšajte aróma difuzér, ktorý pomôže nielen navodiť príjemnú atmosféru v miestnosti, ale vyčistí a zvlhčí vzduch pomocou vodnej hmly. Pri použití konkrétnych éterických olejov docielite upokojenie mysle alebo vyčistenie vzduchu od baktérií a spór húb, ktoré sú prítomné vo vzduchu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Objavte blahodarné účinky aromoterapie s ultrazvukovým difuzérom

Tento difuzér odparuje vodu za pomoci ultrazvukových vĺn, bez použitia tepla. Vďaka tomu sa éterické oleje rozkladajú na mikročastice, bez toho aby sa olej zahrieval, a tým si oleje zachovávajú nielen pôvodnú vôňu, ale hlavne liečivé účinky. Pri správnom výbere  éterického oleja pôsobí liečivo proti bolestiam hlavy, nespavosti, ale aj na rôzne typy nádchy. Rozsah liečebných účinkov éterických olejov je rozmanitý. 

Použitie difuzéra je nadmieru jednoduché. Stačí naplniť nádobku studenou vodou a stlačiť tlačidlo. Difuzér začne okamžite vytvárať studenú vodnú paru. Po vyprázdnení zásobníka sa difuzér automaticky vypne, nehrozí teda žiadne riziko požiaru ako pri používaní klasických aróma lámp s použitím otvoreného ohňa.

Zároveň je chod zariadenia veľmi tichý. Bez pridania éterických olejov slúži difuzér ako zvlhčovač vzduchu. Je vhodný do obytných priestorov, zasadacích miestností, ale aj masážnych a kozmetických salónov a wellnes centier. S použitím éterických olejov, naopak, je vhodné použitie v súkromnom priestore alebo v relaxačných zónach. K dokonalej atmosfére prispeje aj tlmené podsvietenie v rôznych farbách a intenzite.

Difuzér môžete využívať dennodenne pre priestory až do 30 m². Vďaka modernému dizajnu ho môžete umiestniť v miestnosti kamkoľvek a všade bude vyzerať dobre.

Parametre aróma difuzéra:

Rozmery:

  • 17 x 8,7 cm

Kapacita zásobníka na vodu:

  • 200 ml

Množstvo premenenej tekutiny:

  • 40 ml/h

Hmotnosť:

  • 520 g

Materiál:

PP, ABS

Farba:

Drevená textúra svetlá

Časovač

1 hod./3 hod./6 hod./ON

Dodatočné parametre

Kategória: Difúzery
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.531 kg
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: