Průvodce úrovněmi vědomí, audiokniha na CD - Dr. David R. Hawkins

Kód: 99961
€20
Skladom (>5 ks)

Audioverziu knihy Vzostup po úrovniach vedomia - Dr. David R. Hawkins

Ľudské vedomie sa môže nachádzať na rôzne vysokých úrovniach. Dr. D. Hawkins, ktorý zažíval pokročilé stavy vedomia už od detstva a pomenoval ich podľa subjektívnych zážitkov, ktoré na každom stupni prevládajú, a podľa energia ich pole im priradil číselné hodnoty od jednej do tisícky (kde 1000 označuje, stav najvyšších avatarov, Krišnu, Zarathustra , Budhu a Ježiša Krista).

Zakúpením tejto audioknihy, podporíte zároveň autistické komunitné centrum Adventor, kam venujeme časť výnosu, pretože práve ľudia s autizmom sú skvelým príkladom subjektivity nášho vnímania spoločnej reality, odlišnosti a jedinečnosti každého z nás.

Celková dĺžka: 10:51 hod., Číta: Jaroslav Dušek

Detailné informácie

Odborné poradenstvo
Odborné poradenstvo
Sme skúsení. Radi poradíme!
Testujeme, čo predávame
Testujeme, čo predávame
Overujeme vysokú kvalitu produktov.
Rýchla expedícia
Rýchla expedícia
Produkty máme skutočne na sklade.
Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80 eur.

Podrobný popis

Sprievodca úrovňami vedomia, audiokniha na CD - Dr. David R. Hawkins

Dr. D. Hawkins, ktorý zažíval pokročilé stavy vedomia už od detstva a pomenoval ich podľa subjektívnych zážitkov, ktoré na každom stupni prevládajú, a podľa energia ich pole im priradil číselné hodnoty od jednej do tisícky (kde 1000 označuje, stav najvyšších avatarov, Krišnu, Zarathustra , Budhu a Ježiša Krista).

Popisuje, akým spôsobom sa na rôznych stupňoch vedomie chová ľudské ego a ako sa prejavujú jeho prirodzené obmedzenia. Dáva praktické rady, ako môžeme na jednotlivých úrovniach prekonať s nimi súvisiace bloky, a tak každú z nich postupne transcendovat a pripravovať sa na pokročilé stavy vedúce až k Osvietenie. Kniha teda nie je len analýzou, ale predovšetkým praktickou príručkou.

Celková dĺžka 10:51 hod.

Číta: Jaroslav Dušek

Sir David R. Hawkins, MD, Ph.D., bol medzinárodne uznávaným psychiatrom, ktorý sa po zážitku osvietení stal duchovným učiteľom a bádateľom, zaoberajúcim sa fenoménom vedomia. V sedemdesiatych rokoch bol spoločne s držiteľom Nobelovej ceny Line Pauling spoluautorom knihy Ortomolekulární psychiatrie, ktorá znamenala revolúciu na poli psychiatrie. Prednášal vo Westminsterskom opátstve, na Oxfordskom fóre, University of Argentína, University of Notre Dame a na Stanfordskej a Harvardovej univerzite. Pracoval aj ako poradca v katolíckych, evanjelických a budhistických kláštoroch. Obdržal Huxleyovu cenu, rytiersky titul od Zvrchovaného špitálního rádu sv. Jána z Jeruzalema, bol nominovaný na Templetonovu cenu a na Východe honorovaný titulom "Predné učiteľ cesty osvietenia". Vo svojich knihách a prednáškach často upozorňoval na cestu odovzdanie sa Božej láske a nelpění na vlastnom egu. Známy je najmä mapou vedomia, ktorá popisuje stúpajúca úrovne ľudského vedomia, od veľmi nízkych hladín psychopatických zločincov až po vysoké duchovné stavy. Jeho práca je predchnutá ústretovosťou k ľuďom a ich údelu, dobromyseľnosťou a humorom. Ako povedal: "Humor preklenuje priepasť medzi vnútorným vnímaním sveta a pravú skutočnosťou". Vytvára tak ostrý kontrast medzi tým, čo si myslíme, čomu veríme, a medzi podstatou reality, ktorá leží za všetkým. Humor odhaľuje bludy, ktoré si ego vybudovalo, aby sa udržalo v existenciu. Humor prichádza s novými pohľadmi na svet a novými možnosťami, a prináša nám tak vyslobodenie a voľnosť.

5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
AP Avatar autora | 20.11.2021
Veľmi spokojná

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: