Blight Hair Grower, Rast vlasov a podpora pri vypadávaní vlasov

Kód: 34311
€361,60
Momentálne nedostupné
Položka bola vypredaná…

Mať silné a husté vlasy nebolo nikdy jednoduchšie. BlightHair Grower využíva červené svetlo prenikajúce priamo do vlasových folikul. Podporuje tak výmenu živín a bunkovú energiu, čo vedie k zlepšeniu zásobenia existujúcich vlasov živinami, obnovu zásobovania nedostatočne vyživených korienkov (ktoré už nie sú schopné vytvárať viditeľné vlasy) a tiež tvorbu nových vlasov tam, kde už vyzerali. Rednúce, slabé alebo tenké vlasy sú minulosťou, rovnako ako nadmerné vypadávanie.

Dnes existujú už tisíce štúdií o pozitívnom účinku červeného svetla na zdravie pokožky a antiage. Použitie svetla na zlepšenie zdravia vlasov tak bolo logickým krokom evolúcie, ktorý vám vďaka viac ako ročnému výskumu prinášame teraz ako jediní v elegantnom, komfortnom a diskrétnom prevedení.

S Blight Hair Grower vám na viditeľné obnovenie vášho porastu stačí iba 30 minút denne, 3x za týždeň. Všetko zvládnete jednoducho z pohodlia vášho domova, kancelárie alebo automobilu bez negatívnych účinkov na zdravie pokožky hlavy. Celá procedúra je bezbolestná, nezvyšuje citlivosť pokožky hlavy a nevyužíva žiadne zdraviu škodlivé látky. Je zaujímavá aj pre riešenie genetických foriem vypadávanie vlasov (androgenetická alopécia).

Pravidelnou starostlivosťou môžete svoje vlasy nielen posilniť, ale aj zvrátiť ich vypadávanie a akcelerovať opätovný rast.

Detailné informácie

Odborné poradenstvo
Odborné poradenstvo
Sme skúsení. Radi poradíme!
Testujeme, čo predávame
Testujeme, čo predávame
Overujeme vysokú kvalitu produktov.
Rýchla expedícia
Rýchla expedícia
Produkty máme skutočne na sklade.
Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80 eur.

Podrobný popis

Blight Hair Grower

Prečo vlasy padajú? Stres, genetické predispozície, prílišné vystavenie chemickým látkam (vrátane zlej kozmetiky), lieky, zlá výživa alebo tehotenstvo. Faktorov je viac, výsledok však jediný. Riedke a slabé vlasy alebo dokonca ich úplná strata.

Blight Hair Grower je jednoduché riešenie pre mužov aj ženy. Čiapku si stačí nasadiť a zapnúť. Diódy v Blight čiapke pôsobia z bezprostrednej vzdialenosti na vlasy a vlasové folikuly a to obrovskou svetelnou energiou presahujúcou hodnotu 200 mW/cm2. Vyžarované svetlo s tromi špeciálnymi vlnovými dĺžkami 630, 850 a 940 nm stimuluje metabolizmus vlasových folikul, čo má za následok znovuobnovenie rastu vlasov. Počas vypadávania strácate vlasy, ale nie vlasové folikuly. V každej vlasovej folikule je vlasová cibuľka, z ktorej pri dostatku energie a živín vyrastú nové vlasy.

Vďaka tomu môže čiapka Blight pri pravidelnom a dlhodobom používaní postupne navrátiť aj už úplne vymiznutú šticu. Využili sme dlhoročný výskum červeného svetla pre maximálny efekt. Kombinácia troch vlnových dĺžok svetla (jedna v červenom a dve v infračervenom spektre) zaisťuje prienik energie priamo do vlasových folikúl, papíl i cibuliek. Viac energie zaistí rýchlejšiu regeneráciu a to vedie k rastu nových vlasov z predtým spiacich folikul.

P1855503 square
P1855476

Vlasy extra energiu potrebujú!

Skombinovali sme rôzne mechanizmy účinku pre synergický efekt. Energia prenikajúca ku korienkom zrýchľuje ich regeneráciu tým že nabíja naše bunkové elektrárne mitochondrie. Mitochondrie vytvárajú ATP (energiu), vďaka ktorej jednotlivé bunky vo vlasovom folikule zvýšia svoju aktivitu vrátane rýchlosti, ktorú sa replikujú. Zvýši sa tiež produkcia kolagénu, ktorý pôsobí ako antioxidant a pomáha v boji s oxidačným stresom spôsobeným voľnými radikálmi. Voľné radikály poškodzujú vlasové folikuly, čo prispieva k ich neschopnosti udržovať vlasy zdravé. Zvýšený obsah kolagénu znamená menšie oxidačné poškodenie, ktoré môže viesť k zvýšenému rastu vlasov

Zvyšuje sa tiež tvorba nových kapilár, čo zlepšuje prietok krvi v celej pokožke hlavy a privádza kyslík a živiny do vlasových folikul. To je pre rast kľúčovo dôležité. Rovnako ako odvod metabolického odpadu, ktorý (pokiaľ nefunguje správne) môže viesť k poškodeniu vlasových folikul. Odvod odpadu je svetlom rovnako výrazne urýchlený.

Vyžarovaná energia mení bežnú vodu (H2O) v celom tele na 4. skupenstvo vody H3O2 - EZ vodu. Táto voda má nižšiu viskozitu a tak môže rýchlejšie pretekať (vo forme vody, krvi aj ďalších telesných tekutín) našim lymfatickým systémom, čo rovnako pomáha privádzať potrebné živiny a odvádzať nežiadúce toxíny.

instagram

 

Zaujímate sa o....?

✓ zdravie mitochondrií a zvýšenie bunkovej aj celkovej energie

✓ dokonalú a rýchlu regeneráciu

✓ podporu bunkového metabolizmu

✓ rýchlejšiu dopravu živín a odvod metabolitov vďaka transformácii telových tekutín na menej viskózny

akceleráciu tvorby kolagénu a elastínu

zdravie pokožky a vlasov

zníženie akútnych i chronických zá***ov *

✓ tvorbu dôležitých neurotransmitérov - hlavne serotonínu (dobrá nálada a zápal pre vec)

✓ elimináciu sezónnych výkyvov nálad

✓ správnu hladinu melatonínu ( zdravý spánok a účinná regenerácia + silný antioxidant)

maximálny športový výkon

zdravie svalov a kostí

antiage

✓ optimálne vysokú hladinu testosterónu

silnú imunitu

TIP: bližšie podrobnosti k účinkom sa dozviete na Instagrame Blight.

P1855480

Ako sa čiapka používa?

V jednoduchosti je krása. Čiapka má len dve tlačidlá. Jedným sa zapína a volí vlnové dĺžky a druhé slúži na nastavenie intenzity. Pokiaľ stlačíte tlačidlo pre zapnutie raz, nastavíte hlavný mód v ktorom aktivujete všetky 3 vlnové dĺžky. Druhým stlačením môžete vybrať režim, kedy svieti iba červené svetlo a infračervené je vypnuté. Tretie stlačenie prepne čiapku do čisto infračerveného módu (infračervené žiarenie nie je viditeľné voľným okom). Odporúčame používať kombináciu červeného a infračerveného svetla. Štvrté stlačenie tlačidla pre zapnutie čiapku vypne. Čiapka ide nastaviť aj do módu svetelných pulzov a to pridržaním tlačidla pre zapnutie po dobu dlhšiu ako 3 sekundy. Druhé tlačidlo (s ozubeným kolieskom) slúži na menenie režimov: režim nízkeho výkonu (50% maximálnej sily), stredného výkonu (75%) a vysokého výkonu (100%). Čiapka má integrovaný časovač a automaticky sa vypne po 15 minútovej terapii. Neprekračujte celkovú dobu terapie 30 minút denne. Aby ste videli viditeľný výsledok je nutné dodržiavať pravidelnosť. Aktivácia spiacich folikul potrebuje čas a samostatný rast vlasov sa delí do niekoľkých fáz, ktoré nejde urýchliť. Prvé významné výsledky sa môžu dostaviť za dva až tri mesiace pravidelného užívania, pre celkový výsledok je treba počítať so šiestimi mesiacmi užívania.

Pri klinických štúdiách bolo dosiahnuté napríklad 37% nárast vlasov (v prvých štyroch mesiacoch používania) oproti kontrolnej skupine liečenej medikáciou.

Čiapku je možné napájať cez USB napríklad z PC, automobilu, alebo powerbanky (nie je súčasťou balenia).

Viac o terapii červeným svetlom sa dozviete v našom článku.

Červené a blízke infračervené svetlo

zdrave-silne-vlasy

Silné a husté vlasy

rust-vlasu

Rast celkom nových vlasov

vypadavani-vlasu

STOP rednúcim vlasom

kapilary

Tvorba nových kapilár

Viac ako 50 tisíc štúdií

V súčasnosti existuje viac ako klinických 50 000 štúdií potvrdzujúcich pozitívne prínosy LLLT terapie. (1)

Špecifikácia produktu

Počet LED diód

150 ks

Výkon LED diódy

0,5 W

Sila žiarenia vo vzdialenosti 0 cm od diódy (mW/ cm2)

> 200 mW/ cm2

Vlnové dĺžky a pomer diód

630 + 850 + 940 nm = 1:1:1

Pulzácia

10 Hz (voliteľné nastavenie)

Sila žiarenia vo vzdialenosti 0 cm od diódy (mW/ cm2)

> 200 mW/ cm2

Nastaviteľné režimy svietenia

Áno

Časovač

15 minút

Hmotnosť

0,18 kg

Nastaviteľná veľkosť

Áno

Materiál

Tkanina a plast

Krajina pôvodu

Vyvinuté v Česku, vyrobené v Číne.

Certifikáty

CE, RoHS

EMF

0 OT

Balenie: Hair Grower, napájací kábel, užívateľský manuál

Pozor:

IR diódy vydávajú iba jemné viditeľné žiarenie. Čiapka nie je  vodeodolná. Pri terapii je vydávané zvyšné teplo, ktoré je však veľmi nízke.

Produkty Blight majú certifikácie CE, FCC, RoHS, nie sú však registrované ako zdravotnícke zariadenia. Neslúži na diagnostiku, liečbu a prevenciu akýchkoľvek chorôb. Nenahradzujú klasickú liečbu. Pri zdravotných problémoch vždy vyhľadajte pomoc kvalifikovaného lekára. Použité štúdie sú zdrojom informácií, nie návodom na liečbu.

Zdroje:

1) SLOAN, Mark. Red Light Therapy: Miracle Medicine. 2019. ISBN 9780994741868.

Terapie červeným světlem Blight panely

Terapie červeným světlem: S čím může pomoci?

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: