Ledový muž - Wim Hof

Kód: 645258
€13,50
Skladom (5 ks)

Jediná autorizovaná kniha Wima Hofa o prevratnej metóde, vďaka ktorej sa môžeme naučiť využiť svoj fyzický aj duševný potenciál.

"Zastavte sa, dýchajte a urobte z chladu svojho priateľa a učiteľa!" Wim Hof

 

Detailné informácie

Odborné poradenstvo
Odborné poradenstvo
Sme skúsení. Radi poradíme!
Testujeme, čo predávame
Testujeme, čo predávame
Overujeme vysokú kvalitu produktov.
Rýchla expedícia
Rýchla expedícia
Produkty máme skutočne na sklade.
Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80 eur.

Podrobný popis

Wim Hof, prezývaný Ľadový muž, je známy svojimi fyzickými kúsky, ktorými ohromuje celý svet a posúva hranice vedy. Je schopný stráviť takmer dve hodiny v ľadovej vode, bežal naboso maratón naprieč púšťou bez kvapky vody alebo maratón v kraťasoch za polárnym kruhom, v letnom oblečení tiež vyliezol na Mount Everest do výšky 7 000 metrov nad morom, a to bez kyslíkovej bomby, a na jeden nádych zaplával viac ako 60 metrov pod ľadom ... To je len malý výpočet jeho rekordov, ktoré sú pre bežného človeka úplne nepochopiteľné. A čo je na tom všetkom ešte úchvatnejšie, je fakt, že niečoho takého je schopný každý z nás. Naozaj. Wim na základe vlastných skúseností vytvoril metódu, ktorá je úplne prelomová, pokiaľ ide o pohľad na ľudské možnosti a na náš potenciál. Vďaka nej môžeme aktivovať schopnosti, ktoré sú u nás bežne nevyužité, a to bez ohľadu na vek a zdravotný stav. O tom sa presvedčili už tisíce ľudí po celom svete, ktorým Wim Hof zmenil život.

O Wimovi Hofovi toho bolo napísané veľa. V tejto knihe ale nájdete všetko rozprávané samotným Wimom. Nahliadneme ako do jeho súkromného života, tak do zákulisia jeho prevratných rekordov. Vysvetlí nám základné princípy svoje metódy, bude hovoriť o dychu, chladu, nastavenie mysle a tiež o vede, zdravie, výkonnosti a spirituálne ceste. Ukáže nám, že všetko je možné. Limitovaní sme len hĺbkou svojej predstavivosti a silou svojho presvedčenia.

Ak ste pripravení objavovať svoj potenciál a prekračovať hranice svojich fyzických možností, potom je táto kniha presne pre vás.

"Táto metóda je veľmi jednoduchá, prístupná a tiež podložená vedou. Môže ju praktizovať ktokoľvek, nemá v sebe žiadne dogma, len prijatie. A slobodu. "
Wim Hof

Názov pôvodnej knihy: The Wim Hof Method: Activate Your Full Human Potential

Prekladateľ: jakub futer

edícia:

Počet stránok: 232

Počet ilustrácií:

väzba: Pevná s prebalom

farebnosť:

ISBN: 978-80-7565-778-7

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: