STOP alergiám! Vyskúšajte našu novinku Brainmax Quercetin & Bromelaín! Nakupujte TU

Ledový muž - Wim Hof

Kód: 645258
Akcia
Značka: Jota
€15,60 –30 %
Wim Hof
€15,60 –30 % €10,89
Skladom (> 5 ks)

Jediná autorizovaná kniha Wima Hofa o prevratnej metóde, vďaka ktorej sa môžeme naučiť využiť svoj fyzický aj duševný potenciál.

"Zastavte sa, dýchajte a urobte z chladu svojho priateľa a učiteľa!" Wim Hof

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Wim Hof, prezývaný Ľadový muž, je známy svojimi fyzickými kúsky, ktorými ohromuje celý svet a posúva hranice vedy. Je schopný stráviť takmer dve hodiny v ľadovej vode, bežal naboso maratón naprieč púšťou bez kvapky vody alebo maratón v kraťasoch za polárnym kruhom, v letnom oblečení tiež vyliezol na Mount Everest do výšky 7 000 metrov nad morom, a to bez kyslíkovej bomby, a na jeden nádych zaplával viac ako 60 metrov pod ľadom ... To je len malý výpočet jeho rekordov, ktoré sú pre bežného človeka úplne nepochopiteľné. A čo je na tom všetkom ešte úchvatnejšie, je fakt, že niečoho takého je schopný každý z nás. Naozaj. Wim na základe vlastných skúseností vytvoril metódu, ktorá je úplne prelomová, pokiaľ ide o pohľad na ľudské možnosti a na náš potenciál. Vďaka nej môžeme aktivovať schopnosti, ktoré sú u nás bežne nevyužité, a to bez ohľadu na vek a zdravotný stav. O tom sa presvedčili už tisíce ľudí po celom svete, ktorým Wim Hof zmenil život.

O Wimovi Hofovi toho bolo napísané veľa. V tejto knihe ale nájdete všetko rozprávané samotným Wimom. Nahliadneme ako do jeho súkromného života, tak do zákulisia jeho prevratných rekordov. Vysvetlí nám základné princípy svoje metódy, bude hovoriť o dychu, chladu, nastavenie mysle a tiež o vede, zdravie, výkonnosti a spirituálne ceste. Ukáže nám, že všetko je možné. Limitovaní sme len hĺbkou svojej predstavivosti a silou svojho presvedčenia.

Ak ste pripravení objavovať svoj potenciál a prekračovať hranice svojich fyzických možností, potom je táto kniha presne pre vás.

"Táto metóda je veľmi jednoduchá, prístupná a tiež podložená vedou. Môže ju praktizovať ktokoľvek, nemá v sebe žiadne dogma, len prijatie. A slobodu. "
Wim Hof

Názov pôvodnej knihy: The Wim Hof Method: Activate Your Full Human Potential

Prekladateľ: jakub futer

edícia:

Počet stránok: 232

Počet ilustrácií:

väzba: Pevná s prebalom

farebnosť:

ISBN: 978-80-7565-778-7

Dodatočné parametre

Kategória: Knihy
Hmotnosť: 0.12 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: