Aróma difuzér ZEN DARK s diaľkovým ovládaním

Kód: 2990
€39,55
Skladom (>5 ks)

Stres, nevľúdne počasie, znečistené ovzdušie. Ako nájsť svoju oázu pokoja v každodennom zhone sivých miest a v monotónnom prostredí office budov a kancelárií? Ako sa zbaviť stresu v práci? Skúste aromaterapiu pomocou ZEN aróma difuzéra! Navyše, všetko môžete pohodlne ovládať pomocou diaľkového ovládača!

Detailné informácie

Odborné poradenstvo
Odborné poradenstvo
Sme skúsení. Radi poradíme!
Testujeme, čo predávame
Testujeme, čo predávame
Overujeme vysokú kvalitu produktov.
Rýchla expedícia
Rýchla expedícia
Produkty máme skutočne na sklade.
Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80 eur.

Podrobný popis

Objavte blahodarné účinky aromaterapie s ultrazvukovým difuzérom

Vône majú veľký vplyv na ľudskú psychiku a na vašu náladu, spríjemnite si deň pomocou vôní v kancelárii aj doma. Ponorte sa do vône a nechajte myšlienky plávať na vlne pokoja a pohody alebo doprajte nosu nadýchnuť sa čistého vzduchu zvlhčenému vďaka ultrasonickému vlneniu. Podvečer sa usaďte na pohovku, nechajte prevoňať vzduch a nechajte farby hrať svoj koncert.

Všetko, navyše, môžete pohodlne ovládať pomocou diaľkového ovládača!

Zen aróma difuzér bez pridania esenciálnych olejov funguje ako zvlhčovač vzduchu. Stačí naplniť nádobku studenou vodou, najlepšie destilovanou a stlačiť tlačidlo. Difuzér začne okamžite vytvárať studenú vodnú paru. Po vyprázdnení zásobníka sa difuzér automaticky vypne, nehrozí teda žiadne riziko požiaru ako pri používaní klasických aróma lámp.

Pridaním éterického oleja funguje zen aróma difuzér ako osviežovač vhodný pre relaxáciu, ale pri použití konkrétnych olejov je prínosný aj na liečbu neduhov, ako nádcha či bolesť hlavy. Vďaka ultrazvukovej technológii nedochádza k zahrievaniu oleja, vlnenie rozkladá esencie na mikročastice, ktoré si zachovávajú pôvodnú vôňu a liečivé účinky.

Možno použiť aj ako zvlhčovač vzduchu

Difuzér možno využiť aj bez použitia esenciálnych olejov ako zvlhčovač a osviežovač vzduchu. Vzhľadom k veľmi tichej prevádzke je jeho použitie vhodné aj v spálni alebo detskej izbe pre dokonalý spánok. Kompaktný dizajn je vhodný do každého interiéru, do pracovne alebo obytných priestorov, rôzne farebné podsvietenie umocní celkový dojem. Svoje využitie nájde aj v salónoch krásy, wellness a masážnych centrách.

Parametre aróma difuzéra:

Rozmery:

  • 16,9 x 12,1 cm

Kapacita zásobníka na vodu:

  • 300 ml

Množstvo premenenej tekutiny:

  • 40 ml/h

Hmotnosť:

  • 570 g

Materiál:

PP, ABS

Farba:

Drevená textúra tmavá

Časovač

1 hod./3 hod./6 hod./ON

Návod na použitie aróma difuzéra

aroma-difuzer-zendark-aromaterapie5_sk

aroma-difuzer-zendark-aromaterapie6_sk

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: